Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy kicsit belémha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltán9 kérdése:

Szerintetek egy kicsit belémhabarodott vagy szerelmes lehetett már belém a csaj?

Figyelt kérdés
Volt barátja,ennek ellenére mégis állandóan a közelemben akart lenni,érinteni, először csak kettesben aztán már kollègák előtt is érintett,egyfolytában dicsért,mindent tőlem kérdezett mi hogyan van,többször mondta hogy meghív főzni magukhoz, követett mindenben,mèg parkolni is odament parkolni ahol én szoktam,többen is beszóltak aztán hogy használjam ki a helyzetet,meg zavarba hoztak hogy látják mi kezd köztünk alakulni,sajnos azonban nem.jottunk.issze talán mire pont osszejottunk volna,elment másik munkahelyre dolgozni

febr. 6. 01:54
A kérdező szavazást indított:
Vonzalom
Szerelem
Kavarás
Habarodás
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Vén kecske is megnyalja a sót, igaz-e? ;)
febr. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Ma de min múlt?

Csak rajtad, nem?

Nem tetszik?

febr. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Vagy csak tisztelt és felnézett rád, mivel te több tudással rendelkezel. Az hogy meghív főzni magukhoz, azt takarja, hogy ketten vártak volna ott...Ez szerintem tutira egyik opció sem, amit felsoroltál.
febr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon bejöttem neki,egyik kollégám is észrevette hogy alakul köztünk dolog,kezdünk osszejonni
febr. 6. 06:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel vele a kapcsolatot
febr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért itt kérdezed, ha ennyire biztos vagy benne? Abból amit leírtál meg a bizonytalanságodból nekem totál nem ez jön le. Nekem is volt már hogy kollégánőm adta alám a lovat, hogy bejövök a másiknak ,aztán kiderült, hogy nem is volt igaz...
febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Kavarás. Már olyan éretelemben, hogy te voltál a pojáca, aki mindent megcsinált neki. Az ígérgetések, és hogy simán otthagyta a melót is ezt támasztják alá.
febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán érdekelnéd, miért szűnne ez meg azzal, hogy elment a munkahelyről? Szerintem ez mindent elárul a dologról.
febr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Maximum bírt téged, vagy látta mennyire oda vagy érte és kihasznált míg ott dolgozott. Azért ha HOZZÁJUK hívott és nem kettesben értette és még le is lépett én sem hiszem el, hogy beléd esett, vonzódott hozzád. Hamarább tényleg kihasznált.
febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért nem volt ennyire egyszerű a helyzet nekem feleségem,családom van,és ő is foglalt volt együtt élt két éve a párjával,felmondani meg azért mondott fel mert szar volt a hely,azóta már én is felmondtam
febr. 6. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!