Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik olyan ferfi akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ferfi akinek nem lenne gond hogy soha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
febr. 11. 11:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Konretan te vagy a férfiak szent grálja. En szeretnék, ahogy a legtobb nő is hozzámhasonlóan...a férfiak nem akarnak igazabol
febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11ezt kinek írod?
febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12

Kerdezonek!

Mert gondolom, nokent kerdezi. Nem ismerek not, aki nem akar, ellenben rengeteg férfit igen, aki nem akar

febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13-en is nő vagyok.es én sem akarok már.
febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy amikor a nő is valóban boldog, kiegyensúlyozottá válik egy kapcsolatban, biztonságot érez, mondjuk úgy megvan mindene, romantika szeretet , szenvedély...amit megél mindet amire vágyik akkor ez a "gyereket nem akarok" sajnos változik.


És sajnos ilyenkor mindig én voltam a gonosz a kapcsolatban és jött "hogy ha igazán szeretném én is akkor lenne gyerekünk"


Hát sajnos ezzel szívtam meg nem 1x. Pedig nagyon tudnám díjazni ha egyszer végre ez egy nőnél nem változna. De talán....minél idősebb lesz a nő erre annál nagyobb az esély :)

febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-az biztos, egy idő után ez nem kérdés.
febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen.

Volt párom se ragaszkodott hozzá, lányomat viszont imádta. Ő meghalt🕊.

febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és nagyon szeretnék , nyilvan ösztön, stb. de annyira szar világot élünk, hogy egyszerüen, ha reálisan nézem, akkor arra jutok, hogy nem akarok!!! Legfőképp anyagi okokból nem! Mert egyszerüen nincs rá pénzem, pedig belül úgy érzem, hogy szeretnék...de emiat nem lesz
febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!