Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzom be őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom be őket?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok és az egyetemen kezdődött az egész. Elég társas életet éltem, jártam pl. túrázni is, és ott volt egy lány, aki jelezte, hogy tetszem neki. Nálam ez veszett ügy volt, mert volt barátnőm, akivel jól ment a dolog, szóval el kellett utasítanom, elég rossz érzés volt és féltem, hogy ez a baráti társaságra is hatással lesz.

Aztán az egyik barátnőm később mondta, hogy bejövök az egyik barátnőjének, aki ezt bevallotta neki. Jószándékúan jelezte, mert tudta, hogy foglalt vagyok. Azzal a lánnyal nem nagyon ismertük egymást, csak látásból, így nem volt annyira kínos, hogy nem lett semmi.

Aztán egyetemen gyakorlati helyre kerültem, ahol nyár óta, a diploma megszerzése után teljes állásban fogalkoztatni kezdtek. Véget ért a párkapocsolatom, de utána hamar megismerkedtem a jelenlegi párommal. Most az egyik kolléganőm megint azt jelzi, hogy tetszem neki, de megint nem fog menni, hiszen kapcsolatom van.

Ez már nagyon idegesít, mert megint el kell utasítani valakit és félek, hogy ez a munkakapcsolatunkra is hatással lesz, vagy csak egyszerűen kényelmetlen lesz mindkettőnknek együtt dolgozni.

Váltani nem szeretnék, mert tetszik a cég és a fizetés is jó, eddig nagyon jól éreztem magam, de most nagyon kellemetlen a dolog. Nem az elutasítás a probléma valójában, mert egyenesen megmondom, hogy van barátnőm, de félek, utána milyen lesz bent a légkör, meg a kapcsolat a munkatársakkal, mennyire fog ez lejönni a munkában.

Egyébként nekem ez nagyon kellemetlen, mert utálok embereket visszautasítani, meg félek, hogy emiatt bunkónak néznek, az előző esetek is rosszul estek, bár semmi komoly dolog nem volt, de stresszel, hogy mit gondolnak rólam miatta.

Szerintetek miért van ez? Hogy lehet az ilyen eseteket elkerülni?



febr. 11. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szociális vagy, jól nézel ki és normális, akkor könnyű a lányoknak tetszeni. Ne görcsölj rá, mondd, hogy foglalt vagy, felnőttek vagytok, így kell kezelni a dolgot. Nem tehetsz róla, szerintem ne érezd kínos emiatt magadat.


40, nő

febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Több olyan kérdés is van itt a GYK-án, ami egyértelműen mutatja, hogy a nők mennyire nem tartják tiszteletben, ha egy férfi foglalt, sőt, még azt se ha házas. A Te példád mutatja, hogy ez mennyire kellemetlen tud lenni a férfinak is. Nem tudom, hogy alakult ki ez, hogy egyes nők ennyire ledegradálják magukat, de nagyon szomorú. Ne érezd magad kínosan, ha elutasítod az ilyen közeledést, mert Te vagy az, aki hűséges és tisztességes. Érezzék magukat ők kínosan. Légy határozott az elutasításban, és akkor majd abbhagyják, rászállnak másra.
febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ilyet elkerülni, miért tennéd? Ha jó életet élsz, fejleszted magad, mindig meg fognak közelíteni. Szerintem inkább elfogadnod kéne a légkör változását, nem 'félni' meg 'stresszelni' a hangulat és a nők miatt. Csak viselkednék tovább normálisan, mint ahogy egy munkahelyen kell. Ha te jól kezeled a szociális helyzetet, nem lesz kellemetlen senkinek sem.
febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazatok van, a jövön valószínűleg felesleges stresszelni, és nem biztos, hogy negatívan fogadja.

Mindig határozott vagyok, amikor megmondom, hogy van barátnőm, csak azt nem értettem, hogy miért kerülök mindig ilyen helyzetbe.

febr. 11. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilván jól nézel ki, és megnyerő a természeted. És még hűséges is vagy. Éppen ezért az ilyen férfiak a te korodra már foglaltak.
febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
pedig tesokam néhány pipaztatast meger a dolog ne halaszdf el most és a jovoben se elvegre egyszer elunk
febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
El sem hiszem hogy vannak még ilyen férfiak.
febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
100%

Ez mindig így megy. Az élet ad, amikor amúgy is van, és elvesz, amikor eleve padlón vagy.

Persze ez így csak egy jól hangzó maszlag. Valójában arról van szó, hogy amikor boldog párkapcsolatban élsz, megváltozik a kisugárzásod. Ellenszélben is 50 méterről látszik rajtad, hogy nyerésre állsz az élettel szemben, és az ilyen ember közelsége, társasága életelixírként vonz mindenkit.

febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 8 Ez nagyon igaz!
febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Séf bácsiból megint kibuggyant az élettapasztalat.
febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!