Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyk ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyk ha szeretem a lakótársam, akivel vagyok fél éve, de ő nem akar engem komolyan mert nem vonzom olyan szinten?

Figyelt kérdés

És én nem tudok érzelmileg másfelé nyitni lezárni, főleg igy hogy lakótárs, és sokat marjuk egymást, mert én akarom őt, féltékeny vagyok, és erősen van bennem kisebbrendűségi komplexus, mert nem tetszem olyannira neki mert nem vagyok tizen huszon éves tinilány mint ami, aki kell neki:(

N30

Ő 42 éves


2017. okt. 8. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

Ha a 42 éves pasinak tini lány kell, akkor nagy gondok vannak a fejében.


Keress másik albérletet.

2017. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ja, ő öreg hozzás, és még te agyalsz azon, hogy neki 20 körüli lány kell? LOL
2017. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ő 28 -nak néz ki max küllemre, de komolyan!

:( igen, mert neki a hamvas, fiatal lányok az esetei:(

én 50 kilo vagyok, de nem csontsovany, azt is megkaptam tőle,hogy feszes bőrűnek kellene lennem, és baba arcúnak....pedig fiatalabbnak nezek ki a koromnal, és nem vagyok löttyedt, megis mondott olyat is a hasamra, pedig alig van....az arcom meg vékony erről meg nem tehetek hogy nem babaarcom van...:(

2017. okt. 8. 19:17
 4/24 A kérdező kommentje:
15-20 ig az esetei leginkabb
2017. okt. 8. 19:17
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak provokáció. Ha pedig nem az, miután ennyire durván megsértett, nekem meg lakótársnak sem kéne, nemhogy szerelemnek.
2017. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
több olyn dolgok mondott mar ami durva volt:( és mégsem tudok túllépni sehogy
2017. okt. 8. 19:24
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki, ennyi. Ahogy írtad, nem tartozol az esetei közé. Mivel fiatalodni nem tudsz ezért marad az, hogy elfogadod vagy váltasz.
2017. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
De most komolyan, ebben a "kapcsolatban" mi jó neked? Verbálisan bánt, lealacsonyít, elveszi az önbizalmad stb.. Mit akarsz tőle és miért? Én a helyedben elköltöznék, tök fölöslegesen kaparsz utána, konkrétan semmibe vesz, játékszer vagy neki. 30 éves vagy, meddig szeretnéd ezt játszani,hány évig? Simán találhatsz olyat, aki megbecsül, és úgy fogad el, ahogy vagy.
2017. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

aztmondta tetszem neki, meg vonzom, csak em olyan szinten hogy kapcsolatot akarjon velem, mert nem élte még ki magát úgy érzi! értitek, 42 évesen....


és nem vonzom annyira hogy eltudjam terelni más lányokról való érdeklődését, edzek sokszor miatta, kb szűk 2 hónapja, én is kicsi valtozast latok csak, de 2 hónap utan nem is lehet sok nem?


amikor elindult az edzes, akkor ztmondta h egy hónap alatt 20 évesre kell lefiatalodnom, na ehhez mit szoltok?


én sosem bantottam a külleme miatt, nem engedhette volna meg maganak hogy ilyen elvarASAI LEGYENEK,

2017. okt. 8. 20:15
 10/24 A kérdező kommentje:
KB 165 CM SATNYA A TESTALKATA
2017. okt. 8. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!