Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként voltál már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként voltál már úgy, hogy bevallottad az érzéseid a másiknak és jó kimenetele lett?

Figyelt kérdés

febr. 12. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem
febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.valaszolo!

Hogy tortent?

febr. 12. 19:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem még soha.
febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Volt egy srác akivel egyértelműen megvolt a kémia. Azt is tudtam (hiszen elmondta), hogy vágyik a szeretetre. Tök aranyosnak gondoltam, meg férfiasnak, hogy ezt egy kvázi idegen csajnak csak így elmondja, mert szerintem kevés pasi ilyen. Azt is éreztem, hogy nem semleges az irányomban. Testbeszédén látszott főleg, van amit az ember nem tud megjátszani.


De valamiért mégse akart jobban megismerni. Az volt az érzésem, hogy egyébként érdekelném, de valami visszatartja attól, hogy közelebb kerüljön.


Én életemben először összeszedtem a nemlétező tökeimet, elhívtam, hogy tisztázzuk a félreértéseinket, ott is többnyire szimpi volt ahogy hozzáállt dolgokhoz. Nyitottan válaszolt minden kérdésemre.

Szerintem egyértelműen a tudtára adtam, hogy ő érdekelne engem (nyilván hogy hogyan alakult volna más tészta). Ez azonban nem lelt viszonzásra, pedig tudom, hogy tetszem neki (megmondta) és nem is az jött le, hogy ne lenne szívesen a közelemben. Passz.

febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem
febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.
febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
En eleve csak olyannak vallom be akinek vannak felém. Másnak meg minek.
febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egyszer tinikoromban, de nem tartott sokáig.
febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Minek? Úgy is csak hülyét csinál magál magából az ember. Ha még be is jössz neki akkor sem tetszik sok férfinak, hogy a nő már az elején kitárulkozott magától, ez elveszi a kedvüket a továbiaktól és keresnek egy olyat akiért küzdhetnek, "aki nem adja könnyen magát". Ha te azt várod, hogy majd elalélnak a bejelentéstől, hát nagyot tévedsz. Van persze ilyen is, de kb 1000-ből egy fogja örömmel venni. Ez a tapasztalat.
febr. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!