Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevallottam neki hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam neki hogy szeretem. Túl hamar tettem volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy 22 éves fiú vagyok, és lassan 2 hónapja megismerkedtem egy 27 éves nővel. Szinte minden nap beszélünk, és fontosak vagyunk egymásnak. (sokszor adtuk egymás tudtára)

Jól érezzük magunkat egymással és hiányzunk egymásnak, ha egy ideig nem latjuk a másikat.

Kívánjuk egymást, és folyamatosan tervezzük, hogy kettesben lehessünk.


Amikor elmondtam neki hogy mit érzek, ő sok hezitálás után azt mondta, hogy:

- Lehet hogy azért érzek így, mert még nem ismerem teljes mértékben.

- Nem tudja hogy ekkora kor külömbséggel milyen lenne számára egy kapcsolat, és nem áll készen.


Ezt én teljes mértékben meg értem, viszont attól félek, hogy amiért elmondtam neki hogy meg szerettem, rossz irányba fog változni a kapcsolatunk. Meg gondolatlan vagyok ilyen téren, és nem akarom hogy rosszul alakuljanak a dolgok e miatt.


Mit gondoltok?



2020. nov. 2. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Baratkent tekint rad.

En 5 evvel vagyok idosebb a paromnal es kitunoen mukodik a kapcsolatunk, de o mar kozelebb volt a 30-hoz, amikor osszejottunk.

2020. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha 22 évesen "fiúnak" hívod magad, akkor sejthető, hogy mi a probléma. Lehet, hogy ki kéne már esni az óvodából.
2020. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem hogy azon az egy szócskán fog elsiklani az egész. 😄

Kedves 12:46, elég érett vagyok a koromnak megfelelően, sőt, talán még érettebb is vagyok.

Kijavítom ha úgy megfelel.

**férfi**

2020. nov. 2. 12:56
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Beszéljetek arról ki mit szeretne (kapcsolat, szexkapcsolat stb). Ehhez mérten kell alalítani a dolgokat.


Nyilván nem látom/tudom mi van kettötök közt de csak ennyi alapjan én azt mondanám imponál neki hogy egy fiatalabb srác érdeklősik de nem tervezi veled komolyan. Aztán lehet tévedek.

2020. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elszúrtad, innen lesz szép célba érni. 😁

2 hónap????

Beszélgetés???


Ennek annyi, nem tart igazi férfinek, ez van haver.

2020. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Előbb mindig a nőnek kell kimondania hogy szeret, ezt kegyetlenül elszúrtad.
2020. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezzel a gyengeségedet mutattad ki neki. A nőknek olyan férfi kell akire felnézhetnek, nem pedig olyan aki szerelmes belé és a nyálát csorgatja rá.
2020. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ennyi elég is lesz.
2020. nov. 2. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd jön a kövi csaj.


A csajok soha nem fogynak el, ne feledd!!!

2020. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!