Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tudom titokban tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudom titokban tartani elotte hogy nyugtaton elek?

Figyelt kérdés

Rosszul voltam nem tudtam aludni, nem tudtam dolgozni jarni. Elkezdtem xanaxot szedni, eloszor csak alvashoz aztan mar nappal is mert annyira ellazitott. De aztan mar 3 db 1 mg-sem volt eleg..semmi hatasa nem volt, itt mar nagyon ra voltam szokva es elvonasi tuneteim voltam, nagyon nagyon rosszul voltam.

Elhataroztam hogy leszokok rola barhogy is fogom erezni magam.

Azota veny nelkul kaphato nyugtatokon elek, nagyon nyugtalan vagyok gyogyszer nelkul..tobb ezreket koltok rajuk havonta.

Meddig tudom ezt titokban tartani

egy ferfi elott akivel ismerkedek es hogyan reagalna erre egy ferfi ha megtudna egy ilyet a norol akit akar?


febr. 12. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Csak simán nem lehetne azt mondani neki, hogy mostanában kicsit stresszeseb élethelyzetben vagy?! De találtál ehhez hatásos gyógycuccot aminél érzed, hogy tényleg hatásos, de közben dolgozol azon, hogy ne ezen kelljen élned.

Jóga , ASMR videók hallgatása , illatos gyertyák , meleg lazulós fürdő.

stb

febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A nyugtalanság az elvonási tünet, ha azt kibírnád egyre csökkenő adagokkal, egyszercsak teljesen elmúlna a nyugtalanság. Én egyszer egy kevésbé durva nyugtatóval ezt végigcsináltam. Még az izmok is rángtak a combomban, arcomon. Reszkettem. Kibírtam nyugtató nélkül, mert rájöttem, hogy ez elvonási tünet. De fontos, hogy fokozatosan csökkentsd. Jól csinálod, a Xanax durva drog.
febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Xanaxot mar egyaltalan nem szedek tobb honapja.

Amugy a nyugtalansag nem elvonasi tunet, egesz eletemben ilyen nyugtalan voltam.

febr. 12. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd hogy rosszul alszol , altatót szedsz. Ennyi.
febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon az emberek 70 százaléka szed valamilyen nyugtatot...
febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!