Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha a férjem haverjának titokban bejövök?

Figyelt kérdés

Sok jel furcsa tőle, mintha a barátzónán kívűl lenne néha tettileg de aztán utána ismét úgy érzem csak barátilag gondol rám és ismét tesz valami furcsa jelet amiből ismét azt gondolom túlnegy határokon. Ezt hónapok óta műveli... 10 éve ismerem és eddig nem volt ilyen...

28/N


2023. nov. 18. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Rendben van a házasságod? Mert akkor nem érdekelne a haver, ha minden okés lenne. Ezen gondolkozz el. Lehetséges, hogy eddig is ilyen volt de most mást látsz bele
2023. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs. Évek óta. Most viszont tényleg más velem ez a haver :( igaz valamit mondtam is neki.... Anno azt sem akarta hogy a férjemhez menjek.
2023. nov. 18. 14:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy ha kikezdenél a haverral házasság alatt, vagy válás után rögtön nem működne a kapcsolat?


Szeretethiányod van és benne látod a mentőövet. De nem ő lesz a hősöd, aki megment, mert:


A) Te neked saját magadat kellene megmenteni úgymond.


B) A haver annak ellenére, hogy házas nő vagy és a párod haverja küldi a jeleket. Ez arra utal, hogy egyáltalán nem jó ember, nem lehet rá számítani.


Válás után, ha válni akarsz szexelni szexelhetsz vele ha szeretnél, de arra számíts, hogy következményei lesznek.



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Olvasd el a kérdést és a válaszokat mi lett abból, hogy összejött a kérdező az ex "haverjával". Szerintem tanulságos nagyon.

2023. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm. Csak nehéz kiherverednem belőle...:(
2023. nov. 18. 14:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kellene, mert rá fogsz fázni piszkosul. Te leszel a világi qrva hiába a férjed sem ártatlan barika a történetben.

Fel lehet ajánlani neki, hogy nyitott házasságot akarsz, de annak a vége úgyis válás lesz. Ha a havernak őszinte érzései vannak feléd nyugodtan várhat míg válás után kihevered a férjed és a házasságot. Mint a másik kérdés alatt írta valaki túl kell lépni az előző kapcsolaton teljesen és aztán újba fogni. Mert csak pótlék lesz a másik.

2023. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem válj el tőle vagy beszélj vele, hogy nem vagy boldog és ez így nem mehet tovább
2023. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó milliószor megvolt. Válást is felhoztam. Bulikba ott hagyott utolsó alkalmakkor félrészegen. Kértem párterápiát nem akarja, tudja boldogtalan vagyok.
2023. nov. 18. 16:09
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg bejössz. Nekem például a legjobb barátom felesége is bejön, anyukám szerint én is bejöttem Neki mikor Ők összejöttek, de egy ennyire jó és fontos barátságot én nem vagyok hajlandó tönkre tenni egy nő miatt sem. És ami azóta még fontosabb: A gyerekük is imád engem, és bizony szüksége van a családjára. Tudom, vannak másféle típusú emberek is, lehet hogy azzal sincs baj, de én az én gondolkodasmódom tartom jónak és azt gondolom az lenne jó, ha ez volna az általános.
2023. nov. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, ennyire egyszerű. Hívj fel egy ügyvédet, hogy mi a teendő ilyenkor, és tedd le férjed elé a papírt, hogy benyújtottad a válókeresetet. Ez nem házasság
nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Jobb ha sehogy!
nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!