Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta eroszakos vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta eroszakos vagyok es nem kivancsi ram, ha nem mulik ez az erzes erdemes kesobb irnom neki?

Figyelt kérdés

Megismertuk egymast beszeltunk parszor addig nem is volt baj, de aztan en rossz allapotba kerultem mindig bevoltam xanaxozva es tenyleg eroszakos voltam emiatt.

Amikor mar ilyen lettem, nem is akart velem beszelni de en nem ertettem meg pedig megmondta. Allandoan xanax hatasa alatt voltam..allandoan xanax, alvas meg irogatas neki ebbol allt az eletem.. ossze voltam roppanva lelkileg de nem akarok okokat irni se mentsegeket

Letiltott mindenhol.

Viszont az a baj nem tudom elfelejteni ot es magamat hibaztatom es en vagyok a hibas, tudom. Ha majd jol leszek teljesen, es minden rendben lesz az eletemben de ez a fajdalom miatta megmarad, erdemes irnom neki majd valahogy?

Talan a sors adna egy ujabb eselyt?

Es teljes mertekben megertem, hogy nem akart velem beszelni, en se akarnek egy agressziv, eroszakos novel beszelni. Nagyon elnyomtam ot mint ferfit. Egyebkent nem talalkoztunk es azt hozzateszem, hogy kicsit nocsabasz fiu. Szerintetek? En meg ilyet sosem ereztem, hogy valaki ilyen hatassal legyen ram, soha nem volt senki es o egybol amint telefonaltunk. Es megertenem, hogy nem akar engem ha ismerne, de igy hogy sosem latott es egy hamis kepre hiszi hogy en vagyok igy hogyan? Ha megmarad ez az erzes bennek irjak majd neki? Vagy felesleges?


febr. 12. 23:04
A kérdező szavazást indított:
Probaljam meg
Felesleges
21 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Még most sem vagyok tul jol, emiatt nem tudom mi ez az erzes elfog e mulni vagy csak hulyeseg volt az egesz.
febr. 12. 23:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a pszichiáterednek írogatsz ilyen állapotban inkább?
febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavaros ez az egész sztori.
febr. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Túl instabil személy vagy.
febr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kép, amit mutatsz sajnos nem hamis. Ez tudod nyújtani most. És ezt is fogod, amíg nem kezelnek ki terápiával. És az nem kis idő. Jó pár év.Magától ez nem fog helyre jönni..
febr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bolondokra senkinek nincs szüksége. Ismerkedj az elmegyogyóban.
febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább.
febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

xanax nem vált ki ilyen tüneteket,

elalszol belassulsz , nem leszel ideges tőle nem tudom honnan vetted ezt ,erre fogod

febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!