Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik!Mit jelent ha a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik!Mit jelent ha a pasi a szemembe nézz amikor melettem megy el?

Figyelt kérdés

Munkatársamról van szó akivel flörtöltünk de van élettársa. De akárhányszor mellettem megy el a szemembe nézz van hogy végig amíg elhaladunk egymás melett és van hogy elkapja a figyelmét amikor rá nézzek.

Nem tudom miért csinálja ezt velem de annyira össze zavar..



febr. 14. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hogy kicsi a melled. :(
febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Nőként csinálom ezt nőkkel. Kicsit bambulós fajta vagyok😅
febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt jelenti, hogy olyannal ne flörtölgessél, akinek van élettársa!
febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jólvan most mindenkinek az fog megakadni hogy van élettársa,ilyen kommentek hanyagoljanak,nem ezzel kapcsolatos a kérdésem. A kérdés adott nem kell másról írni.
febr. 14. 07:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek az emberek szemébe nézni, legyen férfi vagy nő, kár mögé gondolni dolgokat és reménykedni. Hogyha akarsz tőle valamit, légy egyenes, sokkal jobb ma egy elutasítás, mint évekig reménykedni!
febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mikeXxX ***** válasza:
100%
4# Pedig ha van élettársa valakinek akkor igenis azzal kell foglalkozni mert tèged csalna vele aztán tèged csalna mással ez ennyire egyszerű eleve nem èrtem valaki hogy alázza meg ennyire magát mint pl te hogy foglalt emberrel flörtölget főleg hogy tudja is azt ! Egyèbkènt hogy vàlaszoljak is üritőzsáknak akar használni tèged azèrt nèz !
febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem jelent semmit
febr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Semmit, hidd el... :( Az én házas (jöhetnek a kövek!) kiszemeltem mosolyog is, vagy például volt, hogy úgy köszönt, hogy mélyen a szemembe nézett, mosolygott, felhúzta a szemöldökét "csibészesen", vagy ahogy elhaladtam, utánam nézett. Apró kis nonverbális jelek, amikből azt hittem, talán én is bejövök neki. Hát nem. Ha nem lép semmit, akkor az ilyeneknek nincs jelentősége.
febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent? megbuxnálak
febr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!