Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is depis valentin napkor?21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is depis valentin napkor?21/L

Figyelt kérdés
febr. 14. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert már túl sok valentin napot töltöttem egyedül.


Gondolj arra, hogy hányan vannak most a világon egyedül a lakásukban és már nem is leszel olyan depis.

febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ma pont nem voltam, de olykor előfordul. (F)
febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyan nap, mint a többi.
febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha, főleg hogy pár napja szakítottunk, és én készültem neki Valentin napra is, és hamarosan születésnapja lenne és már régen megvannak az ajándékok, kidobni nem akarom mert konkrétan neki készítettem, sok energiát rászántam elpostáznám neki de jelenleg nincs rá annyi pénzem. Szóval több dolog miatt vagyok szomorú..
febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Már fel sem veszem
febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert pontosan tudom, hogy következő héten minden Valentin-napos finomság olcsóbb lesz a boltokban. 😋
febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs értelme. Amúgy én jót szórakozok azokon, akik ma játsszák egymásnak a "hős szerelmest", aztán a következő hónapban már elválnak az útjaik egymástól:):):).


"Színház az egész világ, És színész benne minden férfi és nő" (Shakespeare)

febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
21/L ként nem lehetsz depis.
febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jónéhányan eltúlozzák ezt a napot.
febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem vagyok jobban "depis", mint az év több napján.
febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!