Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem volt reszem kolcsono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem volt reszem kolcsonos szerelemben? Ha 32 evesen nem volt akkor mar nemigen lesz reszem benne?

Figyelt kérdés
Kerlek ne irjatok olyat h adjam ke az elvarasaim mert a szerelem nem ezen mulik az vagy jon vagy nem. De h letezik ilyen h 32 eves vagyok es kolcsonossegbe még nem volt reszem?

febr. 28. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet amikor osztották a kölcsönös szerelem kártyát nem álltál be a sorba, vagy elfogyott a kártya...



Honnan tudjam kérdező?

Nem vagyok jósnő.

febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt részem, de vége lett. És hidd el, hogy jobban jártál, hogy megspórolod magadnak a szakítás utáni részt...
febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy még teljesen lemaradva. Ne keseredj el, csak ne kezdj pánikolni. Legyél nyitott, laza, közvetlen.
febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Másnak sem, nyugi.

N50

febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van a családban olyan, akit 50 évesen talált meg a szerelem.
febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éreztem úgy, hogy igazán kölcsönös a szerelem, családot is alapítottunk, majd átvertek. Szerelemből köszi nem, nem vesztettél sokat.
febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! Több millióan vagyunk.
febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2X volt ilyen, mindkettő rajtam kívüli okok miatt megszakadt. Azóta sem volt szerelem, holott megnősültem. Ennek már 23 éve.
febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Girlll3 ***** válasza:
Nekem se volt részem benne. Én is 32 vagyok.
márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!