Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak! Volt aki 50 evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Volt aki 50 evesen meg tudott szerelembe esni?

Figyelt kérdés
jan. 16. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfi vagyok, de a családban volt, aki 60 felett esett szerelembe, miután megözvegyült. 10-12 éve együtt vannak. Egyidős vele a párja.
jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Mamám és párja 61-66 éves korukban jöttek össze. Szerelmesebbek voltak mint 2 rossz kamasz, naponta 2-3x k*rtak (Mama dicsekedett vele 😅)már 6 éve együtt vannak.
jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szomszédom 50 évesen lett szerelmes (2008.-ban.) El is vált a nagy szerelem miatt! Otthagyta két nagy lányát a volt feleségével.
jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Életem egyik nagy szerelme egy 50 körüli férfi volt, aki ki akart szállni a házasságából értem, de nem lett volna értelme, így nem lett belőle semmit. Nem ugyanazt akartuk volna, de a szerelem érzése megvolt.
jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem...

F/49.

jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mamával 64 évesen szedtük össze egymást.
jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 savelog válasza:
100%
47 voltam mikor lecsapott rám ez a cunami, azóta is boldogítjuk egymást. Imádom őt! F/53
jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Családunkban volt, aki hatvanas éveiben, sőt, olyan aki hetvenesen talált rá az új szerelemre.

Jómagam ötvenes férfi vagyok és várok az új szerelemre. Nem hiszem el, nem akarom elhinni, hogy ne lehetne rálelni!

jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!