Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki 3 felett esik szerelembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 3 felett esik szerelembe, ugyan olyan intenziven eli meg mint aki 20 as eveibe lesz szerelmes? Vagy 3 folott mar masfajta szerelem van?

Figyelt kérdés
Ugyannazt a rozsaszin maszlagot eli meg mint aki huszas eveibe szerelmes? Vagy itt az erettseg komolyabb szemelyiseg miatt masabb a szerelem erzese? Nem olyan eros lenduletes?

márc. 5. 19:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnezest 35 folott et akartam irni
márc. 5. 19:01
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mivel ugyanaz a hormon játszik közre, így igen. Valszeg 50 felett is ugyanilyen. Annyi, hogy 30 felett (talán) már értelmesebb és tapasztaltabb az ember, így talán nem követi el ugyanazokat a hibákat, mint huszonévesen.
márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Akinek van egy csepp esze, az nem engedi meg magának a rózsaszín maszlag érzést, annak kizárólag sírás a vége, kortól függetlenül. A lila köd nem más, mint a másik túlidelizálása, a magunk által elképzelt kép másikra festése.
márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Ebben a korban már vége a szerelemnek.

tervezés számítás tervszövögetés van a nők részéről és megy a válogatás a sokadik válás után hogy vajon mennyire jó nők még a társkeresőn milyen pasikat tudnak még megkapni.

márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem a kor miatt, hanem a sok szemétség miatt amit eddig át kellet élnem. 20 évesen azért voltam reménytelenül szerelmes, mert hittem abban, hogy találok olyan partnert aki azért szeret amilyen vagyok és nem ver át, nem használ ki. Amikor átéled azt, hogy egy eszköz voltál és eldobnak mint egy követ utána olyan önvédelmi reflexek alakulnak ki az emberben hogy azt sem hiszi el amit lát, pláne nem azt amit mondanak neki.

Sokan a megcsalt embereket sérülteknek hívják, pont azért mert folyamatosan azzal vannak elfoglalva mi történt a múltjukban és vajmi keveset hajlandóak tenni a jövőjükért.

márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 évesen is olyan szerelmes voltam mintha csak 16 lettem volna. Nem láttam a vörös zászlókat, csak boldog voltam hogy végre van az életemben viszonzott szerelem.
márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
A legerősebb, legtisztább szerelem 37 évesen jött, ő volt akkor 42, és szerintem hasonlóan érzett. Ez mostmár lejjebb ment, vagy inkább elmélyült. És olyanok voltunk, de sokszor vagyunk most is, mint 2 kamasz.
márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem, én már 37 évesen nem esek bele senkibe pofával előre.
márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Van, aki 35 fölött még képes szerelembe esni? Irigylem. Én úgy 30 éves koromra már fixen képtelenné váltam rá.
márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem korfüggő, hanem egyén.
márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!