Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hosszú távon működhet egy olyan kapcsolat, ahol a pasinak 2 pici gyereke van, akik havonta 2-3 hetet töltenek az apukájuknál és ilyenkor, csak pár alkalommal tud összefutni az új párjával? A gyerekek nélküli napokat pedig együtt töltik?

Figyelt kérdés

A pasi közel 50 éves, 1,5 éve hagyta ott a felesége, akivel azóta is “szoros” kapcsolatot ápolnak.

A nő 40 éves, gyermektelen..

(Már nem feltétlenül szeretne gyereket.. Viszont, ha neki nem lett, másét sem igazán szeretné nevelni..)

A nőnek vannak/ voltak álmai, amik nagy részét a férfi miatt el kell/ kellett engednie, hiszen a kis gyerkőcök miatt, kötve van a férfi keze.

Nagy szerelemnek indult, fél éve de a realitások, kisebb-nagyobb bakik/ veszekedések, feleség problémázása és magány miatt az érzések a nőben csökkentek, vagy legalábbis falakat húzott fel maga köré óvatosságból.

A férfi anyagi helyzete, nem túl felemelő, vagy legalábbis nagyon fogához veri a garast, a nő teljesen önálló, önfenntartó és mondhatjuk, hogy jóval több dolgot megenged magának, mint a férfi..

A nő egyetlen kikötése annyi, hogy legalább egy álma teljesülhessen, ami pedig nem más, mint, az hogy: gyűjtsenek közös élményeket. (Utazások, séták, közös programok stb.) Melyek költségeit nyilván, fele-fele arányban osztanak meg.

A nő egyszer már világgá ment, mert úgy érezte, hogy nem ilyen kapcsolatra vágyik, de a férfi nem hagyta és megígérte, hogy bár rengeteg kötelezettsége van, de a közös utazások/ élmények gyűjtése elsődleges lesz.

Megemlítette továbbá, hogy akár össze is költözhetnének és akkor legalább megoszlanának a költségek.

A nő nem szeretne összeköltözni, főleg nem az anyagi könnyebbség miatt..

Viszont havi 2-3 hetet nagyon magányos, amit próbál úgy felfogni, hogy picit élheti a külön életét, viszont így közös célok, tervek, jövőkép nélkül egyre távolodik az érzéseitől.

..és folyamatos kételyek gyötrik, biztosan jó-e így, biztosan elég-e ennyi, biztosan megéri-e ez a férfi, hogy heteket várjon rá, míg újra együtt tudnak lenni??

Úgy érzi sok dologban kell megalkudnia a szeretetért.

Egyébként, jól érzik magukat együtt legtöbbször összességében, klappolnak a dolgok, bár a férfi sokszor szomorú a gyerekei hiánya és az élete alakulása miatt.

Szóval szeretet van, de hiány érzet is bőven..



#gyerek #válás #szerelem #Pasi gyerekkel
márc. 6. 01:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

Egy 50 éves, kisgyerekes (!) csóró pasinál, akinél ráadásul a hónap java része le van kötve a gyerekeivel, hogy a bánatba gondolod, hogy nem kapnál jobbat, hozzád jobban passzolót? Vagy legalábbis olyat, akivel a függetlenek életét tudod élni?

A kisgyerekek miatt sem anyagilag, sem időben nem alkalmas arra, hogy vele minőségi programokat, élményeket tervezz, nemhogy megvalósíts, az meg , hogy 50 évesen itt tart, nem arra enged következtetni, hogy ez bármikor változna jövőben...

Teljesen jogos, hogy nem akarsz egy ilyennel összeköltözni, odalenne minden pénzed és nyugalmad, hiszen állandóan ott lennének a kölykei, rajta kívül ebből a helyzetből senki nem profitálna. Az meg, hogy otthagyta az asszony, és amikor együtt vagytok, akkor is szomorkodik azon, hogy hiányoznak a gyerekei...szánalmas. Mégis mennyire vagy ronda és kiéhezett, hogy azt gondolod, hogy ennek van bármi pozitívuma számodra a jövőre nézve?

márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

Hosszútávon mindketten szenvedni fogtok. Gyerekeit nem fogja kidobni, ugyanúgy 50 évesen nem fog változni egyik pillanatról másikra a fizetése, így a te vágyaid se teljesülnek.


Ami köztetek van mindössze szexuális vonzalom, ennek megfelelően érdemes kezelni!

márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, miért kezdtél kisgyerekes apukával, ha neked nem hiányzik a családosdi. Mit vártál? Ez így egy barátság extrákkal kapcsolat, amikor épp ráértek. Semmi értelme.
márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem húznám az időmet vele.
márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

Kérező: az első mondatban leírod, hogy neked nincs gyereked és nem akarod, hogy a partnerednek legyen.

Bocsika, de én nem olvastam innen tovább az iszonyat hosszú kérdésedet, nincs is miről beszélni, hiszen már megválaszoltad.

márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

Neked ez a hapsi egyáltalán nem pálya. Nem akarsz babázni, főleg nem a hónap nagyobb részében. A jelek szerint bele se akarna vonni ebbe, mert ilyenkor havi 3 hetet nem találkoztok.

Szerintem ez nem kapcsolat.

Öreg hozzád.

Csóró, te jobb körülmények közt élsz.


Én hagynám. Szerintem találsz magadhoz való 40-est, akivel utazhattok.

márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Részemről egy ilyen ember max. szerető lehet ha ennyire nem ér rá velem foglalkozni. Nekem nincs gyerekem és nem is szeretnék.
márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok van 2 gyerekem (már nagyobbak) de kizárt, hogy ilyen álmokkal amik neked vannak, egy olyan pasit válasszak akinek kis gyerekei vannak!

Én megőrülök a kicsiktől (már), nyilván fiatalon más volt, öregszem. Unokára sem vágyom egyelőre.

márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdemes, csak vesztegeted az idődet.
márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább keresnék egy gyerektelen 30 évest, kéne a fenének ez a vén majom.
márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!