Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hosszú távon működhet egy olyan kapcsolat, ahol a pasinak 2 pici gyereke van, akik havonta 2-3 hetet töltenek az apukájuknál és ilyenkor, csak pár alkalommal tud összefutni az új párjával? A gyerekek nélküli napokat pedig együtt töltik?

Figyelt kérdés

A pasi közel 50 éves, 1,5 éve hagyta ott a felesége, akivel azóta is “szoros” kapcsolatot ápolnak.

A nő 40 éves, gyermektelen..

(Már nem feltétlenül szeretne gyereket.. Viszont, ha neki nem lett, másét sem igazán szeretné nevelni..)

A nőnek vannak/ voltak álmai, amik nagy részét a férfi miatt el kell/ kellett engednie, hiszen a kis gyerkőcök miatt, kötve van a férfi keze.

Nagy szerelemnek indult, fél éve de a realitások, kisebb-nagyobb bakik/ veszekedések, feleség problémázása és magány miatt az érzések a nőben csökkentek, vagy legalábbis falakat húzott fel maga köré óvatosságból.

A férfi anyagi helyzete, nem túl felemelő, vagy legalábbis nagyon fogához veri a garast, a nő teljesen önálló, önfenntartó és mondhatjuk, hogy jóval több dolgot megenged magának, mint a férfi..

A nő egyetlen kikötése annyi, hogy legalább egy álma teljesülhessen, ami pedig nem más, mint, az hogy: gyűjtsenek közös élményeket. (Utazások, séták, közös programok stb.) Melyek költségeit nyilván, fele-fele arányban osztanak meg.

A nő egyszer már világgá ment, mert úgy érezte, hogy nem ilyen kapcsolatra vágyik, de a férfi nem hagyta és megígérte, hogy bár rengeteg kötelezettsége van, de a közös utazások/ élmények gyűjtése elsődleges lesz.

Megemlítette továbbá, hogy akár össze is költözhetnének és akkor legalább megoszlanának a költségek.

A nő nem szeretne összeköltözni, főleg nem az anyagi könnyebbség miatt..

Viszont havi 2-3 hetet nagyon magányos, amit próbál úgy felfogni, hogy picit élheti a külön életét, viszont így közös célok, tervek, jövőkép nélkül egyre távolodik az érzéseitől.

..és folyamatos kételyek gyötrik, biztosan jó-e így, biztosan elég-e ennyi, biztosan megéri-e ez a férfi, hogy heteket várjon rá, míg újra együtt tudnak lenni??

Úgy érzi sok dologban kell megalkudnia a szeretetért.

Egyébként, jól érzik magukat együtt legtöbbször összességében, klappolnak a dolgok, bár a férfi sokszor szomorú a gyerekei hiánya és az élete alakulása miatt.

Szóval szeretet van, de hiány érzet is bőven..



#gyerek #válás #szerelem #Pasi gyerekkel
márc. 6. 01:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

45 éves vagyok, nincs gyerekem, mert sosem akartam anya lenni. De soha a büdös életben nem jutna eszembe gyerekes férfival párkapcsolatot kezdeni. Pontosan ezek miatt, amiket leírtál. Párom is gyermektelen, ö se akart soha. Van jó állásunk, egy csomó pénzünk, mert nem kell gyerekre költeni, és annyit utazunk, amennyit csak a munkánk enged.

Szerintem ezt engedd el. Találsz te számodra megfelelöbb partnert is.

márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
Kívülről nézve ez egyáltalán nem egy jó kapcsolatra vall. Ha te vagy a nő, akkor mindenképpen kilépnék belőle, mert a saját álmaidtól fosztod meg saját magad. Ennek így semmi értelme. Keress olyan férfit akinek szintén nincs gyereke, tudom, hogy ennyi idősen nehéz, de azért nem lehetetlen.
márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%
Menj a barátnőkkel utaznk, ne várj senkire.
márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
8%
23# barátnőkkel te jó ég, egy métert se mennék én nővel nemhogy utazni, nem vagyok ferde hajlam.
márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
69%
Ja az útitárssal le kell feküdni? Ezt nem tudtam. Főiskolásként voltunk nyaralni a barátnőmmel, ha előbb szólsz...
márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!