Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon félek a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek a jelenlegi párommal az első szextől. Tanácsok?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. A legutóbbi komoly kapcsolatom 4 évig tartott, ennek három éve vége van. Utána randizgattam pár sráccal, de semmi komoly nem volt. Majd belevetettem magam a tanulásba, munkába és nem ismerkedtem senkivel, visszautasítottam a fiúkat, mert úgy éreztem, hogy rendbe kell szednem az életemet több területen, stabillá kell válnom ahhoz, hogy újra kész legyek egy párkapcsolatra. 4 hónapja randizok egy férfival, velem egyidős. Nagyon szerelmesek vagyunk, rengeteget beszélgetünk, megvan az összhang, nem sietünk el semmit. Még nem feküdtünk le egymással, mert ez mindkettőnknél olyan terület, amire csak megfelelő érzelmi alappal és biztonságérzettel tudunk belemenni. De mostmár egyre inkább elérkezettnek gondoljuk az időt a szexre, minden randin egy kicsivel tovább merészkedünk. Én várom már, hogy megtörténjen, de azt érzem, hogy nincs sok tapasztalatom a területen, iszonyúan izgulok, és a gyomorideg miatt nem tudom hogy kell majd ellazulni és ráhangolódni a páromra, hogy viselkedjek, hogy térképezzem fel, mi az, ami neki jó, hogy fejezzem ki, hogy mi az ami nekem jó stb. Olyan, mintha a szüzességem elvesztésére készülnék... Vannak ötleteitek vagy tanácsaitok, amik segíthetnének?

márc. 11. 13:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

#9


A kettő együtt jár férfi és nő között. Minél erősebb a lelki kötődés, annál erősebb a szexuális vágy.

De, ahogy gondolod.

Szia.

márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha ilyen nehézkes akkor nem kell szexelni.
márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem valami gáz van veled. Az még hagyján, hogy ennyi idő után történne a szex merthát nem mindenki érzi elérkezettnek első randin, két hónap után. De hogy annak ellenére, hogy szerelmesek vagytok és mégse bízol benne szerint arra hajaz, hogy nagyon önbizalomhiányos vagy.
márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez olyan mint a biciklizés, nem lehet elfelejteni.
márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező ha,ez megnyugtat én sok nővel lefeküdtem anno, de a mostani párom mellett mégis bénának érzem magamat. Szerintem nincs meg az összhang a szexben köztünk.


Volt akivel nagyon passzoltam és volt akivel nem.


Ha két ember szereti egymást és vonzódik egymáshoz akkor sokkal elnézőbb a másikkal.

Ne izguld túl a dolgokat.

márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%

26 éves nő vagy fizikailag, de pszichikailag egy 13 éves kislány szintjén vagy.

Véleményem szerint nem vagy szerelmes és nem is bízol benne meg. Igazából nem lehetsz 4 hónap után szerelmes senkibe tehát ez nem a te hibád.

Nyugodtan lehet, hogy a párod nem bizonyítja be neked, hogy érdemes vele lefeküdni.

De lehetséges az is amit írtak előttem.

Olyan mértékben önértékelés gondjaid vannak, hogy nem megy, félsz, hogy csalódást okozol neki.

Ha ez az opció reális nem tudom minek fogtál bele kapcsolatba.

Először magad kéne rendbe rakni és csak aztán ismerkedni, szexelni.

Egyáltalán mit jelent az, hogy nem tudod hogyan fejezd ki magad, hogy jobban esne?

Vagy őt megkérdezni mi tetszene?

Orális szex és más tevékenységek előtt, közben, után ti nem szoktatok beszélgetni?

Mi van, de komolyan?

márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
Ne izgulj! Menni fog, nem lesz semmi gond. Lazulj el.
márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező én férfinlétemre ugyan ilyen vagyok.


Életemben 2x voltam szerelmes és a szex kb a 3-ik helyen volt. Pedig imádom a szexet, de mikor szerelmes vagyok (sajnos nagyon ritkán) akkor iszonyatos boldogságot okoz már az is, ha csak beszélhetek vagy láthatom a szerelmemet. Fura mert az én esetemben meg a női fél gondolkozott állandóan a szexen.


Én meg már attól majdnem kiugrottam a bőrömből, hogy találkozik és beszélget velem.

Ilyenkor megszűnik számomra a világ. Bárcsak megint ezt érezném valaki iránt.

márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A párod is azon lesz,hogy neked a legjobb legyen nyugi van! Jönni fog magától minden ha benne lesztek az actionbe!:3
ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!