Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex felkeresése majdnem 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex felkeresése majdnem 1 év után eredményezhet akármi jót?

Figyelt kérdés

Ő volt a legcsodálatosabb dolog ami történt velem életem során, és hiányzik ennyi idő után is nem kevésbé mint miután szétváltunk


31F



márc. 12. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Nem.


Hosszabban:

attól függ... pl ha tartottátok a kapcsoaltot, és ő se tudott túllépni rajtad, akkor lehet. De általában nem ez a helyzet.

Általában pont az van, hogy az ex továbblépett, a másik fél (aki most te) csak egy emlék, aki nem dolgozott magán, nem nyitott a világ felé rendesen ezért magában ugyanazt a régi képet tartotta életben egyoldalúan. És persze hogy erősebben hiányzik, hiszen élteted és elérhetetlen - ebből táplálkozik ez az érzés.


31 évesen már rá kéne jönni, hogy odakinn több értékes ember is van (az más kérdés, hogy munka, idő, energia, megtalálni őket). Amiért kötődsz az azért is van, mert scarcity mindset-ed van...

márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyitbszokott eredményezni hogy 2.körben 2.szakitas után már nem vetyengsz rajta újabb x évet mint korabban.


Ha vmi nyitva marad, nincsenek elvarrott szálak, kesobb megesik hogy be lehet ugyan pótolni de csak annyival leszel elorebb hogy le tudod már zárni magadban. Amit már x évvel azelott se ártott volna.


Igy elment x év epekedésre aztán y idő a 2.kibékult körre, ujabb szakitással, mire végre szabad vagy mineenhogyan.


"Ha vkit birtokolsz magadat teszed rabbá."

(Soha nem a másikat.)

márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Azért jó lenne tudni a szakítás okát.


- Megcsaltad? Akkor honnan tudod nem csalnád meg újra?

- Megcsalt? Honnan tudod hogy nem fog újra? Ne add ennyire le.

- Kihűlt a kapcsolat? Honnan tudod hogy nem fog újra??


Szerintem hanyagold... Keress egy kvát és máris nem fogsz rá gondolni. 🤷🏻‍♀️

márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbát tehetsz vele, max leráz.
márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
semmiképp
márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akiben van önbecsület és gerincesség, az az exét már két nap múlva sem keresi ...

Nem véletlen került ki az életedből,erre gondolj.Attól még lehet csodálatos emlék, élmény !

Utóbbit saját megélés alapján írom.Velem az szakított,aki eddig a legcsodálatosabb ember volt az életemben.Tudomásul vettem és megmondtam neki,soha többet nincs vissza és nincs újrakezdés.Nem is lett. Kínlódtam? Igen,mert szerettem. De mint minden, ez is elhalványodott idővel,már csak egy szép emlék. Ha nagyon hiányzik,akkor pedig eszembe jut amikor elmondta,hogy szakít mert van valakije.Látom magam előtt az átszellemült arcát és ez elég ahhoz,hogy helyreálljon a lelki békém.

Vége és örökre vége !

márc. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem csaltuk meg egymást, kihűlt az én hibámból és későn kezdtem el küzdeni "értünk"

Teljesen másképp látom a világot miután őt megismertem és az egész életemet átértékeltem, sokszor éreztem azt hogy szerelmes vagyok életem során, de arra jöttem rá amit számomra jelent a szerelem az most volt elsőnek, ezt pont azért érdekes mert még együtt voltunk nem éreztem azt hogy szerelmes vagyok csak egyszerűen jól éreztem magam vele..


Köszönöm az őszinte válaszokat, igaz nem ezeket vártam de az ugye nem számit


Eléggé küzdök mert attól félek ha felkeresném akkor lehet bántanám vele mert lehet ő már egyáltalán nem gondol rám ennyi idő után és csak érzelmi teher lenne számára


Viszont már az is egy kis lelki nyugalmat adna ha tudnám hogy megy sora

márc. 13. 14:45
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Ácsi. Azt se tudod hogy megy a sora? Van e valakije vagy ilyenek??


Anyám.... Most hogy elszórakoztál pár csajjal és egyiknek sem kellettél, visszamennél ahhoz akinek egyszer kellettél? Ugye érzed hogy ez elég gusztustalan? Szakítottál vele hogy tudjál kicsit krvázni most meg mégis visszakuncsorognád magad? Ne már... Ennyire nem lehetsz undorító.... Hagyd őt békén. Tőled biztos jobb embert érdemel....


Na de... Miután kipuffogtam magam és esetleg még tovább olvasol:


Szerintem semmi jót nem eredményezne. Valami miatt kihűlt. Valami miatt vége lett... Könnyű lehet mert már ismeritek egymást (valamelyest), de ha egyszer kihűlt másodjára is megtörténhet. Lehet egy, lehet két év... De újra kihűlhet...

márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Semmi értelme.
márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"amíg vele voltam nem éreztem, hogy szerelmes vagyok". Meg van a válasz. NEM ÉS NEM! Ne keresd újra kérlek, nem szeretném, ha a szerelmes vagyok a szerelembe, egy általam felállított ideál a-típusú mentalitásoffal felkavarnád szegényt teljesen feleslegesen. Ez a mindig akkor jövünk rá, hogy fontos volt amikor már nincs ez egy undorító kifogás arra, hogy most éppen ni cs más és utólag rájöttünk, hogy elbasztuk mert egész okés csajt vágtunk át.... Most egy illúziót szeretsz. Ha szereted kérlek ne bántsd többet. Ebben úgy gondolom a te esetedben ez azt jelenti, hogy nem keresed.
márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!