Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az a hiányzó apa minta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a hiányzó apa minta ami az incelséget eredményezi?

Figyelt kérdés
Általában ezt nevezik meg oknak, hiányzó apa minta, iskolai bullying stb. Mi a jó apaminta? Én olyasmire emlékszem hogy apám mondta gyerekként hogy tanuljam ki magam és keressek az eszemmel pénzt, vagy hogy edzem ki magam és végezzek olyan kemény fizikai munkát amivel sok pénzt lehet keresni. Meg hogy nem számítanak a gének, abból kell főzni amit a természet ad stb stb. Megszerelt otthon ezt azt, határozottan megoldotta a gondokat stb stb.
2023. júl. 10. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem az apaminta, hanem a férfiminta hiányzik. Sose látja az apját az anyjának udvarolni, ajtót nyitni, gyengéd érzelmeket kimutatni, nem látja őket meghitt közelségben, stb. Lövése sincs, hogy egy párkapcsolat ilyen is lehet.


A te szüleid házassága milyen volt?

2023. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Egy jó apa minta az nem rossz dolog, de önmagában véve nem sokat oszt/szoroz. Ha nem vagy jóképű lehet akármilyen jó apa mintád, ugyanúgy nem lesz sikered. Fordítva is igaz, lehet neked akármilyen rossz apa mintád, ha úgy nézel ki mint Brad Pitt, omlani fognak a csajok.
2023. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.Ködösek az emlékeim, voltak gondok azért, csalták egymást időről időre, anyám kb aszexuális és apám másokkal pótolta az igényeit. Anyám gyerekkora rossz volt és felnőttként volt és van nem kevés mentális gondja, de apám vele maradt kb 14 évig ha nem tovább. Mentük családdal sok helyre egyébként.
2023. júl. 10. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

1.


"ajtót nyitni"


Na, és ez az amiért egy vérbeli amcsi feminista a fejedet tépné le, hogy patriarchális barom vagy, meg neki nem kell kinyitni az ajtót, ósdi nézeteid vannak. És még igaza is van valahol.

2023. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Szerinted a kérdező édesanyja ilyen vérbeli amcsi feminista? Vagy hogy jön ez ide?

2023. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5.


Úgy jön ide, hogy az egyes válaszban hallható "férfiminta" elavult és így nemhogy pozitív, hanem egyenesen negatív színben tűnik fel.

2023. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szüleim a mai napig együtt vannak, mostmár 34 éve. Apám normális, értelmes, szorgalmas, dolgozó ember, a mai napig szereti anyámat és szerintem fordítva is.

Néha elutaznak kettesben, nem szoktam veszekedni, csak ritkán, hasonlóak a szokásaik és felneveltek közösen 3 gyereket.

Mindketten diplomások, ahogy mindegyik gyerekük az, normális munkával, saját ingatlannal. Nővérem már házas, gyereke van, hugomnak meg soha nem okozott gondot komoly, hosszú távú kapcsolatot összehozni.

Egyedül nekem nem megy a dolog. Én lettem "incel", bár igazából nem tartom annak magam, mégis ez a kifejezés talán ami igaz rám.

Szóval tök mindegy a családi háttér. Mondhatom, hogy nekem eléggé jó helyzetem van ebből a szempontból mégsem érdekel senkit.

Egyszerűen nincs bennem semmi ami érdekelné a nőket. Átnéznek rajtam, levegő vagyok számukra. Ez mindig is így volt és így is marad valószínűleg. Ez ellen nem tudok semmit csinálni, régebben pedig nem is néztem ki rosszul, de sajnos már a külsőm is leromlott annyira, hogy tényleg esélytelen legyen a dolog.

2023. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Leclerc ***** válasza:
Nem tudom, bár nekem sincs normális családi mintám.
2023. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!