Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szifiliszes az exem, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szifiliszes az exem, akivel 10 hónapja külön élünk. De még mindig érzünk egymás iránt, fontolgatom a békülést, de tartok is tőle. Állítólag évek óta az, nem kaptam el. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

márc. 17. 17:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Messziről kerülném, de gondolom ha AIDS-s lenne te akkor is visszamennél hozzá.
márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szeretém. De félek, hogy legközelebb nem lenne mázlim hogy nem kapom el. 3 évig voltunk együtt, menyasszonya voltam, gyereket akartunk.
márc. 17. 17:48
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire meg akarsz murdelni ugorj ki egy ablakon.
márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ebbe nem feltétlenül kell megmurdelni. Az orvosa szerint kezelhető és nem fertőző.
márc. 17. 17:54
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
A szifilisz ma már egyetlen injekcióval kezelhető. Eddig ez miért nem történt meg? Mikor kapta el?
márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi a franc ez a kamu trollkodás? Évek óta szifiliszes, persze. Tudja hogy az és nem kezelteti ki magát, inkább megdöglik majd benne, de addig is visszafordithatatlan testi és idegrendszeri károkat szed össze és ezekkel él.

Mi értelme ilyen kamukérdéseket kitalálni?

márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Semmi tünete nem volt. Egy teljesen más betegség (pikkelysömör) miatt kezdett orvoshoz járni. Az orvos mondta hogy évek óta az lehet mert ellenanyagok termelt a szervezete.
márc. 17. 17:58
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
#7 ostoba kamus troll. Nézz utána a szifilisz lefolyásának mielőtt ilyen kitalációkat idehánysz.
márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Utána néztem, és olvastam a leletet. Nem találtam ki. Mi értelme lenne?! Nem kell rögtön ostobázni, nem sértegettem senkit.
márc. 17. 18:02
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
8: Te tudod rosszul, lehet éveken keresztül tünetmentes a szifilisz.
márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!