Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beléd szerethet egy férfi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beléd szerethet egy férfi ha hosszú ideig folyamatosan néztek egymás szemébe?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor kizártok mindent és csak néztek egymás szemébe közelről

jan. 3. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor, ha elvégzitek a 34 kérdés és beléd szeret kérdéssort is.
jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez max szikrához esélyhez elég csak, de ingoványos még ilyenkor, egy következő rossz pillanat az egészet at is írhatja még ebben a fázisban.
jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Melyikre gondolsz?


Érzésbőli nézés? vagy Igézés.


Igézésnél-nincs érzés, csak leuralás. Ezért aki egy cseppet is konyit a szellemi dolgokhoz, kerüli a szemezést.

jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3+ Érzésbeli nézéshez meg nincs szükség Igézésre:D
jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. A szerelem egy folyamat, amit két ember alakít, közös élményekkel. Egy szemezés kevés, max plátói vonzalom ez.
jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ettől bele lehet szeretni valakibe csak úgy.
jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nő vagyok és én így szerettem bele a férfi fogorvosomba. Kb. 2 hónapig úgy tűnt ő is szerelmes, után kiderült, hogy ő csak ugyanolyan, mint a többi pasi.
jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Csak jo csocseid voltak es kezelgetet. Te voltal naiv,te kezdtel ki vele,te remeltel tobbet, o szerintem csak elt a lehetoseggel.
jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
7-o csak a nyitott szádat nézte 😂
jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok ertelme nincs ennek a kerdesnek. Felnott fiatal nokent kb egy 13 eves tini szintjen vagy..
jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!