Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha ez sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha ez sosem múlik el?

Figyelt kérdés

Azt hiszem ez már nem csak fellángolás, a probléma az hogy foglalt vagyok. Azt hittem évek alatt csak elmúlik, de nem és azt hiszem be kell lássam szerelmes vagy valakibe aki nem a férjem. Tudatosan nem beszéltem vele de így is pokolian hiányzott.


A másik férfivel egyébként sem lenne sok esély rendes kapcsolatra mert másik országban él és egyéb dolgok is vannak. De mi a fenét tegyek? Semmi nem történt köztünk viszont úgy érzem tényleg szeretem teljes szívemből.


márc. 17. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nálam is szinte ez van, másik országban is él. Idővel elfelejtjük majd, akárhogy is hiányzik és fáj.
márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem is ismered? Vagy hogy ertsem hogy "tudatosan nem beszéltek"? Sose?


Amúgy elhiszem hogy nehéz, nekem is volt olyan akit sehogyse tudtam elfelejteni, de tényleg sehogyse. Miután évekig nem beszéltünk, rendszeresen vele álmodtam.

Csináltam a szivemben egy kis fiókot neki, és elrejtettem oda az érzéseim. Hülyén hangzik tudom, de volt rá jó pár évem ami alatt megtanultam nélküle élni.

márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fog elmúlni, mert ennél mélyebben van a probléma gyökere... Nevezetesen a kapcsolatodban! Lehet jól elvagytok egy un. funkcionális kapcsolatban (elintézitek a tennivalókat, van tisztelet, szeretet, megértés stb. de lángoló szerelem, érzések az viszont nincs!), de ismered a mondást: üres pohárba könnyű vizet önteni. A te szíved üres, újra és újra meg fogja találni a megfelelő kancsóból öntött víz.
márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát évekig beszéltünk aztán nem, szándékosan. Én szakítottam meg a kapcsolatot hogy végre elfelejtsem de hiányzott, vele álmodtam...De ismerjük egymást elég jól.


Nem sok biztatót irtatok.

márc. 18. 08:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne a ti történetetek. Akár privátban is leírhatjátok ha akarjátok persze.
márc. 18. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
#4 mert ide nem biztatás kell, hanem szembenézni önmagaddal, a tényekkel, azzal hogy tényleg rendben van-e "otthon" a kapcsolatotok érzelmi része. Ha azt nem teszed rendbe, nem rendezed a dolgot addig nem fog elmúlni, s ha múlik is akkor idővel ugyanúgy betalál a következő hasonló eset.
márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy boldog a férjeddel, akkor hagyd el. Összejössz vagy ezzel a hapsival, vagy idővel majd találsz mást. Ez per pillanat csak egy kapaszkodó, hogy elmenekülj a valóság, a férjed elől.
márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!