Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat, ha nem múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, ha nem múlik el 10 év után sem, akkor sosem fog? Mennyi idő amíg elmúlik?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Amíg nem keresel egy pszichológust. És nem viccből írom szerintem nem jó állapot, ha ennyi idő után is emészt ez a dolog, és így negatív hatással van a mindennapjaidra.

Egyébként valószínűleg csak egy illúziót, egy idealizált képet kergetsz, ami messze nem olyan volt. Illetve túl nagy jelentőséget tulajdonítasz egy embernek. De most gondolj bele, ha jártál volna 1000 különböző emberrel, akkor ne mondd, hogy pont ő lenne egyedül, akit neked rendeltek, és ez el lett szalasztódva. Egy kapcsolat lényege, hogy a jelen pillanatában kell élvezni, aztán ha vége, akkor ez van, majd jön egy másik olyan, akivel hasonlóan jól, vagy még jobban működnek a dolgok.

2018. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Amikor úgy döntesz.
2018. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van, ami nem múlik el soha, teszem azt, volt egy barátnőd, akinek 5 melle volt, és 5 mellű csajt keresel, mert a két mellű neked nem csaj. Érted. De lehet az ember aszexuális, azaz lehetsz boldog egyedül, hogy többé nem érdekel a szexuális élet, max. qrvázol néha, aztán mással lefoglalod magad.
2018. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Nos, Kérdező, saját példámon okulva, én 18 éve (!!!) képtelen vagyok elfelejteni egy lányt. Ő az Igazi számomra, ezt mindennél jobban tudom - már csak azért is, mert mindent megpróbáltam, a világon mindent, hogy elfelejtsem, és semmi nem vált be. Se másik barátnő, se pszichológus, se az izoláció.

Nem telik el hét, hogy ne álmodnék róla. :'((((((


Lényeg az, Kérdező, hogy semmi pozitívat nem tudok mondani. Ha nem ő volt az Igazi számodra, akkor hamar elfelejted, 1-2 esztendő legrosszabb esetben, hisz nem kötött hozzá semmi. Viszont, Kérdező, ha csakugyan ő volt az Igazi, akkor...őszintén...hatalmas nagy szarban vagy. De hatalmasban ám. :'(

2018. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szerelmi bánat az tulajdonképpen csak egy gyászfolyamat. Hamar végbemegy... max néhány hónap. Vagy ha valaki folyamatosan látja, akkor elhúzódhat, hiszen az érhelmi kötődés nem szakad meg olyan iránt, akivel kapcsolatban vagyunk. Meg kell szüntetni az ilyen kapcsolódási pontokat, tiltás, ignorálás. De fél évnél akkor sem tarthat tovább... szóval...



Amit te tapasztalsz, az nem szerelmi bánat, hanem valami teljesen más!!! Társfüggőség, vagy én nem tudom.

Mindenképp fordulj szakemberhez, mert ezen sem mi, sem te magad nem tudunk segíteni 🙂


10 év rengeteg idő, nem is értem hogyan hagyhattad magad emészteni eddig, abban a hitben, hogy ez szerelmi bánat, teljesen elrugaszkodott a valóságtól... 🙁 de már mindegy, hát elment ez az idő. Most itt az ideje profi segítséghez fordulnod! Sok sikert hozzá! 🙂

2018. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem, ezek a profi segítségesek, komolyan... én ugyanebben a szituban vagyok 10 éve. Mindent megpróbáltam. Felnőttem, élem az életem, Ő is. Aztán egyszer csak meglátom, és kész. Pedig beteljesületlen volt a dolog. Még mindig úgy néz rám. Neha azt hiszem tök hülye vagyok. Aztán meg látom a visszapillantóból, hogy néz utánam.
2018. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 a pszichológus semmit nem ér. Megkapod, hogy hülye vagy, és erre pisálj el egy valagnyi pénzt. Ahhh,ezé' oszt megéri!

Ahogy mondod, ebben az ügyben nincs segítség. Ha magától nem múlik el, akkor ezt magaddal viszed a sírba.

2018. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van. De így, hogy beteljesületlen, kicsit átok is az egész.
2018. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!