Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elérte hogy bele szeressek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérte hogy bele szeressek, erre eldobott.. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ez az egész már akkor halálra volt ítélve amikor még el se kezdődött. Ott kezdődött hogy pár hónapja interneten megismerkedtem egy spanyol fiúval, rám írt és elkezdtünk beszélgetni.. annyira jó volt és nagy volt az összhang hogy attól a naptól kezdve minden nap reggeltől estig beszéltünk. Egy idő után elkezdett velem flörtölni. Nyilván jól esett ahogy bókolgatott, kedveskedett de próbáltam nem komolyan és nem csak a távolsági probléma miatt. Egy ideig álltam is a sarat de volt egy pont amikor már én is elkezdtem vele flörtölni.. annyira jól éreztem "vele" magam. Egyik este videohívásban beszéltünk és akkor valami megváltozott.. annyira jó volt látni és hallani, tudtam hogy tetszik nekem és én is tetszek neki. Ő sokkal beszédesebb lett velem ezután, már becézgetett, türelmetlen volt mikor nem tudtam vissza írni, kért mindig rólam képet hogy hadd lásson, hajnal 2-3ig folyamatosan beszéltünk, azt mondta nagyon kedvel engem és tökéletes lennék neki, sajnálja hogy más országban lakunk.. és már éreztem hogy én is vele akarok lenni.. már én is elkezdtem becézni, én is kértem képet róla, mindig fel voltam dobva mikor láttam hogy irt.. ez az amit nem akartam az elején.. tudtam hogy nem működne de nem bírtam az érzéseimnek parancsolni.. kicsit szerintem bele is szerettem. Aztán egyik nap mintha valamit elvágtak volna, közömbös lett, nem kért képet ami azért volt furcsa mert előtte minden nap többször is kért. Furcsa is volt, kérdeztem mi a baj, mi történt, én is akartam őt látni de mondta hogy most nincs kedve. Gondoltam jól van nem baj, lehet rossz napja volt. De végül nem.. ez közömbösség azóta tart és egyre rosszabb lett. Már nem is becézgetett, nem küldött szívecskéket, nem írt este hogy jó éjszakát és reggel már reggel se.. én meg állok értetlenül hogy mi történt, mit csináltam vajon rosszul. Kérdeztem tőle, én próbáltam viccesen, jó kedvűen felfogni a dolgot mert nem is jártunk. Úgyhogy én próbáltam fenn tartani a beszédtémákat, én írtam neki reggelente és beszélt is velem de nem olyan mint pár hete. Ő nem adott választ arra hogy ezt most miért csinálja, végül sok nyaggatás után annyit írt hogy "Ne vesztegesd az időd" én meg állok hogy ez most micsoda.. és azóta már nem is ír.. Itt hagyott az érzéseimmel.. amikor elkezdtem érezni hogy talán bele szerettem és nem értem mi van.. Úgy élem most ezt át mint egy szakítást. Tudom hogy butaság de teljesen össze törte a szívem. Mondtam hogy foglaltam szállást októberben ott ahol lakik és találkozhatunk de mondta hogy nem fog rá érni, egyetemre jár, edzésre stb. De mondtam hogy pár óra beszélgetésre sincs időd? Mondta hogy szerinte nem lesz..Pedig erről beszéltünk több hétig hogy milyen jó lenne élőben találkozni. Erre most.. nem értem.. itt bőgök, fáj a szívem, nem értem mi történt.. annyira vele szeretnék lenni de nem értem most ezt miért csinálta. Utálom hogy elérte hogy bele szeressek, erre most eldobott és véget ért mielőtt elkezdődött volna.. és még csak nem is értem mi történt, miért csinálta.. megőrülök. Nagyon rosszul érzem magam.

#szerelem #szakítás #eldobás #véget ért mielőtt elkezdődött volna
márc. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

próbáltam nem komolyan *venni.

Bocsánat van benne pár elírás csak sírva írtam..

márc. 19. 10:04
 2/43 anonim ***** válasza:
79%

Nem is értem, hogy lehet egy ilyen szitut komolyan venni, szerinted te vagy az egyetlen akinek irogat?

Nyilván nem akart semmit, messze vagy, nincs mire építeni, nincsenek közös pontok, emlékek, valódi élő interakció, a videochat nem az. Ez jóbkis lecke volt, hogy az ilyen messzi, másik országbeli pasikkal ne nagyon foglalkozz vagy legalabbis ne vedd komolyan, csak max üres, fekszínes csevegés, időelütés.

márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem is akartam komolyan venni csak annyira "nyomta magát" vagy hogy mondjam. Én meg élveztem vele a beszélgetéseket és már nem bírtam nemet mondani az érzéseimnek.
márc. 19. 10:21
 4/43 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen nem tudom megérteni hogy mi történt.. tényleg egyik napról a másikra. Meg hogy "ne vesztegessem az időm".. nem értem mi történt és nem mondja el.. azt mondja nincs semmi. Megőrülök.
márc. 19. 10:30
 5/43 anonim ***** válasza:
22%
sok spanyol kinezetu van azankban is.. ha ez az eseted nem kell virtualis embereket idealizalnod.. élj a valosagban hus ver emberek kozott.
márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igazából van barátnője és beijedt, hogy kimész hozzá.Sokan csinálják itthon is ugyan ezt. Nem kell ehhez külföldinek lennie. Nem csináltál semmit rosszul. Szerintem végig csak hülyített. Mármint lehet érzett valamit és akarta is, csak vagy tényleg barátnője van vagy megismert valakit, aki közelebb lakik hozzá és vele alakult, csak nem tudta elmondani neked.
márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
nem ez az esetem. ő volt az első külföldi akivel beszélgettem interneten keresztül. a személyisége tetszett meg, aztán a többi jött magától.. sajnos
márc. 19. 10:43
 8/43 A kérdező kommentje:
barátnője biztos nincs. Teljesen be volt táblázva a napja az egyetem meg edzés miatt. Plusz tényleg folyamatosan beszéltünk. Az októberi utat meg akkor mondtam neki amikor már közömbös lett velem.
márc. 19. 10:45
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy mit mond neked, az meg egy másik, hogy valójában mennyire elfoglalt és mit csinál.
márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Igen.. tudom:( látom az egészet külső szemmel hogy mekkora hülye vagyok de borzalmas ezt megélni. Folyamatosan görcsben van a gyomrom
márc. 19. 10:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!