Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elérte hogy bele szeressek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérte hogy bele szeressek, erre eldobott.. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ez az egész már akkor halálra volt ítélve amikor még el se kezdődött. Ott kezdődött hogy pár hónapja interneten megismerkedtem egy spanyol fiúval, rám írt és elkezdtünk beszélgetni.. annyira jó volt és nagy volt az összhang hogy attól a naptól kezdve minden nap reggeltől estig beszéltünk. Egy idő után elkezdett velem flörtölni. Nyilván jól esett ahogy bókolgatott, kedveskedett de próbáltam nem komolyan és nem csak a távolsági probléma miatt. Egy ideig álltam is a sarat de volt egy pont amikor már én is elkezdtem vele flörtölni.. annyira jól éreztem "vele" magam. Egyik este videohívásban beszéltünk és akkor valami megváltozott.. annyira jó volt látni és hallani, tudtam hogy tetszik nekem és én is tetszek neki. Ő sokkal beszédesebb lett velem ezután, már becézgetett, türelmetlen volt mikor nem tudtam vissza írni, kért mindig rólam képet hogy hadd lásson, hajnal 2-3ig folyamatosan beszéltünk, azt mondta nagyon kedvel engem és tökéletes lennék neki, sajnálja hogy más országban lakunk.. és már éreztem hogy én is vele akarok lenni.. már én is elkezdtem becézni, én is kértem képet róla, mindig fel voltam dobva mikor láttam hogy irt.. ez az amit nem akartam az elején.. tudtam hogy nem működne de nem bírtam az érzéseimnek parancsolni.. kicsit szerintem bele is szerettem. Aztán egyik nap mintha valamit elvágtak volna, közömbös lett, nem kért képet ami azért volt furcsa mert előtte minden nap többször is kért. Furcsa is volt, kérdeztem mi a baj, mi történt, én is akartam őt látni de mondta hogy most nincs kedve. Gondoltam jól van nem baj, lehet rossz napja volt. De végül nem.. ez közömbösség azóta tart és egyre rosszabb lett. Már nem is becézgetett, nem küldött szívecskéket, nem írt este hogy jó éjszakát és reggel már reggel se.. én meg állok értetlenül hogy mi történt, mit csináltam vajon rosszul. Kérdeztem tőle, én próbáltam viccesen, jó kedvűen felfogni a dolgot mert nem is jártunk. Úgyhogy én próbáltam fenn tartani a beszédtémákat, én írtam neki reggelente és beszélt is velem de nem olyan mint pár hete. Ő nem adott választ arra hogy ezt most miért csinálja, végül sok nyaggatás után annyit írt hogy "Ne vesztegesd az időd" én meg állok hogy ez most micsoda.. és azóta már nem is ír.. Itt hagyott az érzéseimmel.. amikor elkezdtem érezni hogy talán bele szerettem és nem értem mi van.. Úgy élem most ezt át mint egy szakítást. Tudom hogy butaság de teljesen össze törte a szívem. Mondtam hogy foglaltam szállást októberben ott ahol lakik és találkozhatunk de mondta hogy nem fog rá érni, egyetemre jár, edzésre stb. De mondtam hogy pár óra beszélgetésre sincs időd? Mondta hogy szerinte nem lesz..Pedig erről beszéltünk több hétig hogy milyen jó lenne élőben találkozni. Erre most.. nem értem.. itt bőgök, fáj a szívem, nem értem mi történt.. annyira vele szeretnék lenni de nem értem most ezt miért csinálta. Utálom hogy elérte hogy bele szeressek, erre most eldobott és véget ért mielőtt elkezdődött volna.. és még csak nem is értem mi történt, miért csinálta.. megőrülök. Nagyon rosszul érzem magam.

#szerelem #szakítás #eldobás #véget ért mielőtt elkezdődött volna
márc. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Ha téged komolyan érdekel, kérd meg, hogy jöjjön el a városodba egy pár napra.

Ha nem hív meg és nem jön, vége.

ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak szórakozott veled. Jól esett neki akkor épp valakivel elütni az idejét. Messze laktok egymástól, lehet annyira be se jöttél neki, csak épp te voltál kéznél.

Lehet volt barátnője, lehet időközben ismert meg valakit. Lényegtelen. Felejtsd el őt. És keress olyat aki elérhető számodra. :)

ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Ez megtörténik, mert szinte mindenkinek elég a neten irogatás. Ilyen világot élünk. Illúziókba ringatják magukat emberek és azt hiszik, hogy a valódi emberi interakciók kihagyhatók csak a chat-eléssel.

Egy nagy hazugság az egész netes ismerkedés. Mindenkinek kell ez a lecke valószínű.

Pont a net az egyik meghatározó oka az emberek elmagányosodásának, illetve annak, hogy a telefon nyomogatásra kényszerülnek és kártyavárakat építenek.

ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Gyászold meg és lépj tovább. Nincs könnyebbik út, amivel elterelheted a gondolataid, mert ha nem dolgozol fel, dolgozol magadon, akkor nagyon sokáig fog fájni.


Logikusan gondold át, hogy milyen ez a férfi, hazudik, eldobott, jászott az érzéseiddel, biztosan ér annyit, hogy rosszul érezd magad tőle? Igen fáj, rossz, ha becsapták, viszont segít a jövőben, hogy ügyesebben cselekedj és ne táplálj érzéseket olyan személy iránt, akit nem is ismersz, felismerd a vészjelző jeleket.

ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket. Most hogy így el telt pár hét már könnyebb. Már inkább mérges vagyok hogy miért kellett ezt csinálnia.

Azóta rám írt egyébként megint és elvileg tényleg találkozni akar velem októberen, mondta hogy megmutatja a várost.. nem értem mik ezek a nagy kilengések. Mondjuk én sem tudom pontosan hogy mit várok ettől az egésztől.. teljesen ostoba vagyok. De októberig még sok idő van, legalább addigra én is tisztán tudok gondolkodni remélem. Meg ő is.

De egy barátnőmmel megyek és ha mégsem találkozunk akkor is lesz legalább egy jó kis nyaralásunk. Tanulópénznek mindenképp jó volt.. nem gondoltam hogy ilyen történhet velem.

ápr. 6. 15:05
 36/43 A kérdező kommentje:

31


Egyébként instán reels videók között feljött budapesti utazás. El küldtem neki poénból. Írtam hogy ez egy jel. Beszívezte és mondta hogy lehet.

ápr. 6. 15:09
 37/43 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, de én azt mondom, örülj, hogy kikecmeregtél belőle, ne mássz bele újra. Figyeld meg, teljesen jól leszel októberre, úgy gondolod neked már nem tud ártani érzelmileg, találkozhatsz vele nyugodtan. Aztán ja, majd megint úgy fogsz szenvedni tőle mint a kérdés kiírásakor.
ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Október még fél év. Ha addig nem hiányoztok egymásnak, maradtok ismerősi szinten.

Mennek a napok, és semmi dolgotok egymással, semmi közös.

"Beszívezte és mondta hogy lehet."

Majd valahol valamikor összefuttok, vagy nem.

Élj, "Ne vesztegesd az időd".

ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Ahh megint irok. Nem tudom kinek elmondani és igy talán segit kicsit a lelkemen ha leirom. Amióta mondta hogy találkozna velem azóta egyszer beszéltünk, én irtam rá utána nem sokkal de nagyon dry beszélgetés lett.. inkább csak válaszolt de nem beszélgettünk, ő nem kérdezett kb semmit vissza úgyhogy hagytam mert már úgy éreztem hogy zavarom. Közben olvasgattam és találtam ilyen manipulációs technikát hogy az illető sok figyelmet ad, kedvességet, törődést, jön a sok dopamin aztán hirtelen elvesz mindent. Ugyanezt csinálta ő is és teljesen kivagyok. Megint olyan lejtmenetben érzem magam hogy igy át lettem b*szva, én meg hülye mindent elhittem. Olyan hihetetlen volt de mégis bedőltem neki. Már arra is gondoltam hogy a haverjaival fogadtak hogy ki hány lányt tud levetkőztetni és én is csak egy strigula lettem. Teljesen idiótának érzem magam.. de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.. annyira várom a napot hogy már ne nézzem meg az üzeneteimet minden fél órában hátha mégis irt.. Annyira nem volt nekem erre szükségem, bárcsak az elején okosabb lettem volna. Nagyon fáj és még meg is aláztam magam.
ápr. 19. 12:14
 40/43 anonim ***** válasza:
39# ilyen kb mindenki életében megesik. Majd elfelejted. De legközelebb érdemes a környékben ismerkedni, ami reálisan tud működni is majd. Addig pedig fel a fejjel. Ennél nagyobb csalódás sose érjen az életben. :)
ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!