Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, volt már olyan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan az életetek során hogy egyszerre két pasiba voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Van egy uj barátom akit már valamennyire szeretek, de viszont nem értem magam, az egyik pasi barátom felé is minta táplálnék érzelmeket, persze nem mondom el neki. Csak nem tudom hogy fordult elő mással is ilyen fura dolog?
márc. 20. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha te valamennyire "szereted" a párod akkor igazából nem szereted hanem kedveled és a haver iránt vágyat érzel inkább, vagy szintén kedveled.
márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy uj barátom akit már valamennyire szeretek"


A szerelemben nincs "valamennyire". Ha szerelmes vagy, akkor észre sem veszel másokat, mert a szíved megtelik azzal, hogy azt az egy embert szereted. Te csak kedveled, esetleg baráti szeretettel szereted a barátodat.

márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nem létezik. A szerelmet definíció szerint egy ember felé lehet érezni egy időben. (Saját definíció: én az olyan érzéseket, amik nem egy emberre irányulnak nem tartom szerelemnek.)
márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ha szerelmes vagyok, akkor csak ő van. Minden más pasi káposztafej. De tényleg.
márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerelmet nem, vonzalmat igen, mert egyidőben ismertem meg őket.
márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért is kérdezem mert nem tudom mi zajlik bennem. Lehet hogy csak vonzalom, nem tudom. Az új barátom iránt valószínű hogy nem szerelmet érzek még. Csak jó vele lenni. Viszont a pasi barátommal is szeretek együtt lenni beszélgetni mindenféléről, mintha a lelki társam lenne.
márc. 20. 08:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem dobjad a pasid.
márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Éreztem így többször is. Egyikben ez volt meg, másikban az, a kettő együtt volt a tökéletes. Még ugy is hogy nem is tudtak egymásról. És több ilyen "páros" is volt.


Most már évekkel később tudom, hogy egyik sem volt szerelem. Szeretet + testi vágy. Abból lehet több is.

A férjem mellett már abszolút nem érdekelnek más férfiak.

márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt.
márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem vagyok egyedül, néhányan értitek akkor hogy mit érezhetek. Még át kell értékelnem magamban az érzéseket, amiket most még nem tudok hová tenni.
márc. 20. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!