Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek,ha nem szeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha nem szeretnétek azt akivel vagytok, de mivel aktuális egészségügyi gond miatt nem tudtok olyan állást vállalni,amiből lehet bármit bérelni,mit tennétek? Úgy,hogy a szülőkhöz nem mehettek vissza?

Figyelt kérdés
márc. 21. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Akkor szobát bérelnék csak.
márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én ezt így nem tudom elképzelni.

"Aktuális egészségügyi gond", tehát nem krónikus és állandó. Ebben az esetben mindent megtennék, hogy felépüljek minél előbb, közben képezzem magam, és/vagy keressek normális állást. Nyilván nulla végzettséggel, nulla munkatapasztalattal ez ezerszer nehezebb.

Ebben az esetben gondold át, hogy melyik a rosszabb: mégis hazaköltözni, maradni a jelenlegi állapotban, vagy egy női hajléktalanszállón.

Gondolom, gyerek nincs. Így könnyebb.

márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A hazaköltözés lehetetlen,mert a szülők nem engednek vissza.
márc. 21. 23:36
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Akkor marad a másik két lehetőség.

Mivel eleve azért kerültél ebbe a helyzetbe, mert egyedül az motivált, hogy legyen hol laknod és elkerülj otthonról, így megeszed amit főztél. Eddig se voltál szerelmes. Tulajdonképpen mi változott?

márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyre dühösebb és elkeseredettebb vagyok belül.Olyan, mintha kiégnék,hiszen tudom,mint ahogy írtad is,hogy a két dolog miatt jöttem ide. Érzem,hogy ez így nincs jól,nem vezet jóra, de pillanatnyilag nagyon nehéz belőle kikecmeregni,és felőröl.
márc. 22. 00:04
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
De mi az az eü probléma, ami niatt nem tudsz dolgozni????
márc. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Idegi alapú bajom van.
márc. 22. 13:42
 8/15 anonim ***** válasza:

7

Neurologus mit mondott? Azért az ilyen ideggyulladás, idegfájdalmat, nagyon jol kezelhetoek ma már. Jarás? Fogás okoz gondot?

márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, és ájulással párosul ráadásul.
márc. 22. 15:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Doki csak mond valamit...
márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!