Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 9 éve hogy vége. De még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve hogy vége. De még mindig rá gondolok?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve hogy szakítottunk. Azt mondta menjek el, azóta nem kerestem és ő sem keresett. 5 évig szerettem feleslegesen. Ő volt az első szerelem az életemben. Aztán a napokban rájöttem hogy még sokat gondolok rá. Ez normális? Ti mit tennétek a helyemben?
ápr. 6. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológushoz fordulnék.
ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Volt azóta más?
ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Hiába vagyok legpontozva abnormális 9 éve lihegni utána, rá vágyakozni. Már rég túl kellett volna rajta lépni. Az normális hogyha párszor eszedbe jut valami miatt, vagy mint futó gondolat és egyáltalán nem zavar össze, nem tölt el semmilyen érzéssel, maximum nosztalgia az egész.

Nem vagy rajta túl, obszeszív módon kötődsz hozzá valószínűleg azért mert 5 évig szeretted/ragaszkodtál hozzá nem normális módon és a tüske benned van. Csakis pszichológus tudna rajtad segíteni.

ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyet értek, valóban nem normális.


Kérdés volt e azóta más, vagy begubóztál a 4 fal közé és egyre mélyebb depresszióba süllyedtél.


De ha 9 éve ez nem múlik valóban segítségre van szükséged.

ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezt nem én írtam.
ápr. 7. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt felesleges az az 5 év. Az benne van mint tapasztalat, a személyiségedben.


Az első szerelem mindenkiben megmarad, de az élet megy tovább, és csak halvány emlék.

Ha még mindig gyötrődsz, az azért van, mert nincsenek lekötve a vegyértékeid. Nem léptél tovább.

Az ilyen rögzülést, rögeszmét valóban pszichológus tud segíteni törölni.


Az a kép, amit őrzöl, már nem valós, csak a képzeletedben létezik.

Ő már nem az a személyiség, ő már tovább lépet, megvan a saját új élete, világa.


Építsd fel te is a sajátodat.

Az élet megy tovább.

ápr. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Rá gondolsz mert belé vagy bolondulva. Pszichológushoz menj minél előbb.
ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a napokban rájöttem hogy még sokat gondolok rá"

Rég volt, elmúlt.

Ha most újra találkoznátok, mi lenne? Megtudnád, hogy mi van vele, hogyan és kivel él.

"Azt mondta menjek el"

Akkor valami nagy baj lehetett köztetek, ami talán most is fennáll még.

ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!