Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elfelejteni 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni 6 év után?

Figyelt kérdés
Első szerelem volt, 9 évig tartott, majd megcsalt és elhagyott, de azóta sem tudtam elfelejteni, pedig ennek már 6 éve. Akkor nagyon összetörtem és csúnyán lezüllödtem. Sokat ittam és kb fél évig csak barátoknál csöveltem, vagy ők aludtak nálam, mert nem bírtam egyedül lenni. Néhány hónap után összeszedtem magam és letettem a piát, majd a munkába menekültem, havi 250-300 órát dolgoztam. Idővel egyre kevesebbet gondoltam rá, jelenleg ott tartok, hogy napokig eszembe sem jut, de gyakori rendszerességel visszatér álmomban. Álmomban mindig ugyanaz a forgatókönyv: valami úton-módon újra összejövünk, megölelem és közben annyira boldog vagyok, hogy sírok. Vége. Itt mindig felébredek, és nagyon elszomorít, hogy csak álom volt. Olyankor még hosszú órákig az álom hatása alatt vagyok, és elcseszi az egész napom.

ápr. 5. 03:59
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Kutyaharapást szőrével.

Keress gyorsan mást, és hamar felejtesz.

Nálam bevált.

1x emésztettem magam sokáig ugyanígy, értelemtlenül.

Ma már olyan pipa vagyok rá, hogy felrúgnám, ha szembe jönne velem.

ápr. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
83%

A megcsalt és elhagyottnàl elengedtem volna a csajt, te mégsem tetted.


Bàtya, te időmilliomos vagy, h 15évet àldozol egy nőre?

Első volt?


Szerető amúgy a csalàdod, milyen torzulàsokon ment végig a személyiséged gyerekkorodban?

ápr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld meg úgy elküldeni álmodban, hogy elalvás előtt imádkozol: ne tudj ragaszkodni a régmúlthoz! Kísértés kerüljön el!


Vagy pedig amilyen gyorsan magadhoz térsz ezután, jegyezd le egy álomnaplóba, hogy csak egy negatív, nemkívánatos kötődési minta tér vissza.


Ezek olyan élettani események az agyban, mintha energiavámpír szívna le.

ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, önfejlődês. :(
ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Mekkora nyámnyila vagy férfi létedre.... Szégyen.
ápr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5. Legalább vannak érzelmei, nem úgy mint a mai "férfiak" 90%-ának, akik csak bsznak. :)
ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
77%
#6, nem érzelmei vannak, hanem mentàlis elvàltozàsa, traumàja.
ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Igy van, azért 6 évig vergődni valaki miatt eléggé beteges. Normális ember 1, max 2 év alatt letudja.
ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Én spirituálisként úgy gondolnám, hogy eredetileg még együtt kéne lennetek és ő is ugyanígy szenvedhet másik ember nélkül. Ilyenkor sajnos tönkremegy a két életút. Viszont ezzel egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy táncolj vissza. Mert nem érdemli meg. Igazából ennél többet nem tehtsz és jól tetted, sajnos talán sokat kell még várnod. Kösd le magadat, élj jól egyedül is, utazzgass egyedül is, meditálhatsz, mantrázhatsz, és így tovább.


Hármas tanácsa nem rossz, de mantrában a "nem" és a "ne" nem működik. Vagyis tagadás nem működik, másképpen kell átfogalmazni.


35/F

ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!