Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 29 éves férfi és egy 41 éves nő szerelméről? Működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés

Nem terveztem semmi komolyat. De annyira megfogott, hogy egyszerűen maguktól mentek a dolgok és decemberben már az első évfordulónk is megvolt, idén decemberben már 2 évesek leszek ha minden jól megy.


Nem így terveztem és sokszor elgondolkodtam kettőnkről ezalatt a közel 1,5 év alatt, de egyszerűen belészerettem. Tisztában vagyok a köztünk lévő korkülönbséggel, kicsit zavar is, de egyszerűen szeretem. Nem gondoltam, hogy 1,5 évig együtt leszünk, de ez az eddigi legjobb kapcsolatom. De a jövőnkben bizonytalan vagyok.


A családom és a barátaim szerint már rég el kellett volna hagynom, mert úgyis az lesz vége, minél előbb hagyom el annál könnyebb lesz neki.


Aki volt már hasonló helyzetben mit tud tanácsolni?


ápr. 14. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg jól elvagytok, ne foglalkozz a korkülönbséggel.

Egyébként is a nőnek van nagyobb veszteni valója, hisz ő az idősebb. Te még később is tudsz adott esetben gyereket vállalni.

ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
a csavo helyeben dugnam vakulasig aztan majd kiderul ,
ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha még te magad is kételkedsz akkir valószínű nem lesz komoly a kapcsolat. A leírásod alapján te nem tűnsz biztosnak az érzéseidben egyáltalán.

A környezetünkben nálunk is voltak akik kételkedtek a mi kapcsolatunk komolyságában, pedig köztünk nincs is ekkora korkülönbség. De mi mindketten tudtuk és biztosak voltunk- vagyunk egymásban azóta is, és egyikünket sem zavarja hogy nőként én vagyok öregebb. 14 év után már senki nem is kérdőjelezi meg:)

ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 24 voltam és a nő 44. Komoly kapcsolat volt és hosszútávra terveztünk. A fiaival szinte egykorúak voltunk, de ők csak később jöttek a képbe. Egészen addig minden szép és jó volt, de a srácok nem tudtak megbírkózni a korkülönbséggel. A végén engem is frusztrált a helyzet.


Egyre kevesebb áldozatot hoztunk egymásért és a végén már csak veszekedtünk. Ez már 10 éve történt és hálás vagyok, hogy így alakult. Utólag tudatosult bennem, hogy mennyire más szakaszában voltunk az életnek és mennyire nem illettünk össze... hiába a 'lelkitárs' duma meg hogy tökéletesen megértjük egymást stb. Ez szerintem édes kevés egy működő kapcsolathoz.

ápr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!