Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ennyire rossz érzés ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire rossz érzés , hosszú időn át valakire vágyódni?

Figyelt kérdés
Majdnem másfél évig kegyetlenül oda voltam egy nőért , de olyan szinten hogy munka után is csak rá voltam képes gondolni. Természetesen ő nem igazán akart semmit , csak jót tett az önérzetének a dolog. Végül felmondtam mert már kezdett felemészteni a dolog belül. Próbáltam munkan kívül nem régiben felvenni vele a kapcsolatot de nem igazán kommunikatív velem.

ápr. 20. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem akar téged. De ha nem akar akkor miért nem hagyod békén? Kell még egy/több pofon tőle, miért nincs önbecsülésed?
ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 esnek igaza van.


Amúgy pocsék érzés igen.


De muszáj elfogadni különben beleőrül az ember.

ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt ilyen.

5 évig voltam szerelmes , de nem mertem kimutatni .

Viszont sokat kötekedett meg ilyesmi . Nagyon sokat sírtam esténként mert utált és ki is mutatta.

Azt hiszem abban az időszakban depressziós voltam emiatt.

Most meg egy nagyon lecsúszott alkoholista, vagy drogos lett belőle. Valamit komolyan tol, mert 15 évvel idősebbnek néz ki a koránál.

Szóval jobb hogy nem lett belőle semmi.

Ja amúgy gyerek voltam akkor még, de szerelmesnek lenni ugyanúgy lehet mint felnőttként.

ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!