Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit javasoltok,hagyjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok,hagyjam el végre? Már elég hosszú ideje egy csúnya házban élünk, és örökké csak hitegetve vagyok,hogy majd elköltözünk,lesz szép házunk,udvarral mindennel. Nagyon kezd fogyni a türelmem,és a hitem is,hogy ebből valaha lesz bármi.

Figyelt kérdés
Mind a ketten dolgozunk, de nekem nem engedi,hogy bármit csináltassak, vagy bármire költsek a házat illetően. Szerettem volna új konyhabútort, azt mondta ha úgy is elköltözünk, akkor minek. ( Nyitott össze-vissza polcok vannak), sehol egy fedett,csukható szekrény..A padló ezer éves még az előző idős testvérpáré volt,akik ebben a házban laktak. A fürdő, félig meddig van kész, félig összeszerelt bútorokkal. Hiába mondogatom,hogy ez így nem jó, és mint nő, nekem ez így se nem komfortos, se nem praktikus. Ilyenkor is jön az,hogy majd elmegyünk, vagy ha nem szólok,akkor természetesen megáll az idő,és nem történik semmi változás. Fiatal vagyok ahhoz,hogy ilyen helyen kelljen leélnem az életemet, úgy,hogy várok valamire ami talán soha nem fog teljesülni. Ha spórolok, akkor azt mondja,nem ennyike spórolt pénzből fogjuk tudni felépíttetni az új házat,szóval lövésem sincs mit tegyek. Ti is úgy látjátok, hogy ideje lenne szakítani?
febr. 28. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szakíts.
febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen.
febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Én még az albérletet is otthonossá tettem. Fontos hogy olyan környezetben élj amiben jól érzed magad. Várhattam volna éveket saját házig de nem tudtam volna úgy élni.
febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a gond ebben a kapcsolatban,hogy sem az A verzió nem jó neki,sem a B. Ilyen esetben az ember vakarja a fejét,hogy akkor most tulajdonképp mit is akar? Ha spórolok az a bánata,ha ezt a meglevőt akarom csinosítani az a gond..Úgy gondolom,hogy ilyen fura fazon ember mellett tovább felesleges húzni a dolgot, és (szerintem), hozzám hasonlóan ebben a helyzetben ugyan így gondolnák.
febr. 28. 15:37
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is ezt gondolom. Ti egyáltalán nem vagytok egy lapon. Soha semmit nem fogsz vele, nála elérni.
febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél saját pénzből egy szép házat.
febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne ruhazz be más ingatlanba.
febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi a különbség a mostani házatok értéke és a megvenni kívánt ház értéke között? Értem, hogy most nincs konkrétan semmi kiválasztva, de ami nektek megfelelne, az kb. mennyibe kerül? És a különbözetet mennyi idő alatt tudnátok összespórolni, ill. hitelt akarnátok-e ill. tudnátok-e fölvenni?

Alapvetően ettől függ. Ha 1-2 távlatában nem tudtok innen elmenni, akkor vagy ezt kell komfortosabbá tenni, vagy félretenni a vágyakat és pl. társasházi lakásban lakni családi ház helyett. Ha valaki megvalósíthatatlan ábrándot kerget, az tényleg 10-20 év múlva is a lelakott házban fog élni.

febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*Ha 1-2 ÉV távlatában nem tudtok innen elmenni
febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem másikat akarunk vásárolni,hanem a közös pénzből sajátot szeretnénk felépíteni. Legalább is,ez volt a terv,és ezzel számoltunk.
febr. 28. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!