Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, igaz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, igaz az, hogy egy pasit kicsit bizonytalanságban kell tartani, mert ha nem, előbb utóbb újabb hódításokra indul?

Figyelt kérdés

Tehat ha megnyugszik es látja, hogy téged biztos megfogott, mert összeköltöztetek es közös élet van, látja, hogy érte élsz halsz, az agyára megy előbb utóbb és kezd mást keresni …. hogy megcsalhasson, kell kis adrenalin.

Felbőszültek akik kivételnek tartják magukat, kíméljenek!


ápr. 29. 19:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
a kicsit konnyebb noket szeretem nem a honapokig , evekig jatszosat.
ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy várattat, hanem hogy nem tudod hányadán állsz vele
ápr. 30. 00:22
 23/27 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen szinten agyhalott embereket én biztos, hogy kerülöm, mint a pestisest. :D
ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%

Én azt tapasztaltam, hogy a pasik egy részénel bizony totálisan igaz, csak így érdekli a nő ha nehezen adja magát, kicsit küzdeni kell érte, nem köteleződik el.

De ha elérhető, mindig, kedves, korrekt, ő ketesi, akkor onnan már nem is izgatja tovább, keres mást. Ez le lehet lenézni, tiltakozni, akkor is így van, ha megmondod egy pasinak hogy nem akarsz elköteleződni, vagy nem akarsz gyereket, annál jobban fog teperni, hogy csak azért is... különben nem születtek volna olyan könyvek, mint Titkos szabályok, vagy Miért a rosszlányokat szeretik a férfiak? Stb. Stb.

En sosem jatszmaztam, ezt hozzáteszem, viszont látni láttam milyen nőktől őrülnek meg...

ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Persze 24 es, csak itt az incelek tepernek, félnek, hogy életük vegeig verni fogják, ha a nők taktikázni kezdenek, es szerintük most itt megállítják ezt a veszelyt, mert azt mondják, hogy biza ez nem jó 🤣
ápr. 30. 15:02
 26/27 anonim ***** válasza:

#24: Nem lehet véletlen, hogy soha semmilyen különleges érzést nem táplált irántad és csak azért teper, hogy elmondhassa, hogy beadtad a derekad? Az is lehet, hogy csak fél lépni, nehogy elijesszen. Nem kell túlkombinálni.


Nem vágom, hogyan tud valaki ennyire másra gondolni, ne feltételezgesd már mások érzéseit, az ellenszenves. Te nem tudhatod mi jár a másik fejében, egy csomó más oka is lehet, olyan férfi típus nincsen amiről beszélsz, kivéve ha számításba veszed azokat is, akiket hidegen hagysz és max szexre kellesz nekik.

ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26.Semmi kedvem itt vitatkozni, nem vágom kiről van szó, mivel réges-rég kapcsolatban vagyok szal, nekem édesmindegy ki hogyan gondolja. Más véleményen vagyunk, mi ezzel a gond? Majd a kérdező megtapasztalja úgy is, hogy hogy működnek a dolgok a férfi női terepen. Nekem semmi poén nincs abban, hogy félrevezessek bárkit is, és külön hangsúlyoztam, hogy a férfiak egy részére nagyon is igaz, ha te rád pont nem, akkor mi van? ✌️
ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!