Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon csunyan bant velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csunyan bant velem viszont ettol fuggetlenul alapjaraton joszivu. Vajon megbanta azota hogy milyen csunyan beszelt es viselkedett velem?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon csunyan beszelt velem es viselkedett. Viszont tudom, hogy joszivu ettol fuggetlenul. Azon gondolkodtam, hogy azota megbanta ezt vajon?

Nem azt, hogy nem beszelunk mar, hanem hogy osszetort.

Egyebkent elofordult olyan, hogy nem is mondott csunyat csak kicsit felidegesitettem aztan masnap ereztem rajta hogy sajnal vagy sajnalja, nem tudom. Szoval o ilyen kis lelkis.

22 eves fiu.


ápr. 30. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Banja
Nem banja egy percig sem
4 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem még soha eleteben nem beszelt olyan csunyan senkivel lehetetlen hogy ezt nem banta meg de azert kivancsi vagyok ki hogy gondolja a leirtak alapjan.
ápr. 30. 22:23
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda irni, hogy legtobbszor szandekosan es nevetve bantott.
ápr. 30. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél kisfiú. Egyértelműen nem tisztelt. Nem az anyukád, hogy fuss utána. Úgyhogy nyugodj meg. Lesz még lány bőven. De nem szabad hagyni, hogy így viselkedjenek veled. Nincs mentség arra, hogy rosszul bánnak veled.
ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En vagyok a lany. O 22 eves fiu.
ápr. 30. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Legyen már önbecsülésed. Szándékosan bánt. Mégis mit akarsz tőle?
ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hm
máj. 1. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit csinált? Mit mondott pontosan? Több infó kellene, hogy erre lehessen válaszolni.
máj. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!