Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halogatós emberrel és családjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halogatós emberrel és családjával egy kapcsolaton belül nem lehet mit tenni,ugye? Soha nem fog, és fognak megváltozni.

Figyelt kérdés
A barátom és a szülei olyan típusok,hogy minden ráér, megígérnek valamit,és nem teljesítik soha. Nálunk,ez soha nem volt így. Lassan 3 éve alkotunk egy párt, ráadásul úgy vett házat,hogy a szülei itt vannak a közelben. Azt hittem, mielőtt még ideköltöztem,hogy jó emberek,ami igaz is, de rettentő trehány népség, és mindig minden ráér. Így van a ház is,amiben élni szeretnénk. A barátom mivel ezt tanulta,és látja a mai napig , abszolút magasról tesz rá,hogy mikor lesz élhető ház, a jelenlegi házunkból. Folyton ígér, dátumokat tűz ki, hiteget,hogy majd valamikor meglesz minden.. Van amikor már úgy összegyűlik bennem a feszkó,hogy vagy földhöz vágok dolgokat, vagy elkezdek sírni. Egyszerűen nem tudok mit tenni,mert én próbálom az ő részét is átvállalni (munkában, főként), de a részéről semmit sem látok,hogy akarná ezt az egészet. Több ismerősöm is azt tanácsolta (mert látják,hogyan lefogytam az állandó idegeskedéstől), hogy szakítani kellene,mert mellette boldog sem leszek soha,és szép házban sem fogok tudni élni. Valóban,ez a helyes lépés? Mindenki rám fogja,hogy én vagyok idegbeteg 8 a családjukon belül), mert,hogy én annyira akarom,hogy minden normálisan nézzen ki, a fiú meg nem hibás semmiért.. Mit tennétek a helyemben?
máj. 12. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló a történetem, én leléptem. Majd megint egy halogatós embert fogtam ki, igaz ő csak házasság után lustult el és kezdett mindent halogatni, mert az anyja telebeszélte a fejét, hogy majd a nő mindent megcsinál és összetartja az egész családot. Sírt, amikor a fiát látta mondjuk teregetni...Nem ez volt a fő oka a válásnak, de azért közrejátszott.


A halogatásnál és az ígérgetésnél még az is jobb, ha valaki a szemedbe mondja, hogy lesz*rja és nem csinálja meg.

máj. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan így érzem,én is!
máj. 12. 01:22
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Senki soha nem fog megváltozni.


Régi mondás: megszoksz, vagy megszöksz.

Vagy cselédje leszel, magányos a párkapcsolatban, tele mindennapos feszültséggel, kiborulással, küszködéssel, vagy kilépsz. Én az utóbbit választanám.

máj. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress kifogasokat a viselkedesere. Ha felre is neveltek, felnottkent meg kene legyen a motivacioja az egyuttmukodesnek, az egyutteleshez szukseges viselkedesformak elsajatitasahoz es a valtozashoz. Te megvaltoztatni nem tudod, o pedig lathatoan keptelen ra. Majd az elet megtanitja ra, hogy igy nem viszi semmire, bar vannak egyedek, akik kepesek igy leelni az eletuk. Egy olyan jovokep sejlett fel elotted, amit biztosan nem kivannal magadnak. Ilyenkor pedig a szakitas az egyetlen lehetoseg.
máj. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szenvedni fogsz ha vele maradsz.
máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ertelmes ember nem kezd hisztis novel
máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!