Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogyha megtetszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha megtetszik egy lány, kimutatom felé, h tetszik, akk nem jön össze? Ha meg tojok a fejükre, akk mindig összejön?

Figyelt kérdés
máj. 13. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem egy csaj magyarázta ezt el. Nőknek kell az, hogy ne legyen egyértelmű, hogy tetszenek valakinek. Legyen egy titokzatosság, hogy nem fekete-fehér a dolog... kicsit kelljen küzdeniük, legyen kicsit elérhetetlen a férfi.

Ezért van, hogy aki számodra érdektelen, azt jobban vonza a közönyöd. Legalábbis az elején ez szokott lenni. Aztán később ki lehet teríteni a kártyákat, de leht hogy túl hamar nyílsz meg. Nincs kihívás a dologban, nem vagy misztikus, hanem "ingyen" adsz mindent.

Most eltúloztam kicsit, de kb ezt mondta a csaj.

máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es, igen ez valószínűleg így van.
máj. 13. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez van férfiaknál is. Gondold csak végig, amelyik nőn érzed, hogy odavan érted, az fogadjunk nem kell neked, nem elég érdekes. Az emberek hódítani szeretnek, persze egy bizonyos határig, a totális közönyből se lesz soha kapcsolat, ahogy a túlzott rajongásból sem.
máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz
máj. 13. 14:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Helyre tudom még hozni, ha nagyon rajongtam egy lányért? Ha mostmár közönyös leszek vele?
máj. 13. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy én lelki sérült vagyok, de már ha túl vagyunk az udvarlás szakaszon és kölcsönös a szimpátia, tetszünk, jó együtt, akkor én már csak arra mozdulok, ha 1000% biztonsággal nyilvánvalóvá teszi a férfi, hogy velem is akar maradni.Különben bezárkózom és otthagyom, bármennyire is rosszul esik.
máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem te vagy a lelki trutyi, hanem a kérdésben említettek. Nem tudják kezelni, ha szeretve vannak.
máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BohócKolbász ***** válasza:

Meg kell tanulni egyedül boldognak lenni. Egész kerek életet élni, mosolyogni, nyugodtnak lenni. Ezt kell kisugározni a nők felé.

Igaz, egy kis eléretetlenség nem hátrány. De ne legyél elutasító. Inkább mint akinek dolga van. A loholás, a nyálcsorgatás papucsmeló.

máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-esnek igaza lehet
máj. 13. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nőknek kell az, hogy ne legyen egyértelmű, hogy tetszenek valakinek. Legyen egy titokzatosság, hogy nem fekete-fehér a dolog... kicsit kelljen küzdeniük, legyen kicsit elérhetetlen a férfi."


Nőként mondom, hogy ez hülyeség. Vagy talán az érzelmileg komolyan sérült nőknek lehet, hogy bejön, de egy egészséges lelkiállapottal rendelkező nőnek, hidd el nem tetszik ez.


Persze, kell az izgalom, de az nem ha játszmáznak vagy ha szórakoznak velünk. Nem az kell, hogy valaki kéretlenül loholjon utánad. Nem ez kell. Hanem ha van egy kölcsönös szimpátia, akkor a másik kimutassa, hogy érdekled, hogy megismerne, hogy törődik veled, hogy keres.


Egyszer volt egy pasi akinek tudtam, hogy nagyon tetszem, történtek köztünk dolgok fizikailag is. Mégis utána furán került, pedig egyértelmű volt, hogy még jobban vonzódik hozzám. Furán viselkedett velem, mert közben a testbeszéde teljesen elárulta, hogy nagyon vonzódik hozzám, de nem közeledett, nem próbált meg lefektetni, nem jött oda dumálni. Na kb. óráig volt érdekes, utána bosszantott, mert nem értettem.


Megkerestem, mert érdekelt, hogy mi a tosz van, megbántottam-e vagy valami, kíváncsi voltam. De maga ez a viselkedés meg lelombozó.


Szóval egy lány/nő nem azért fog értékelni, mert tojsz a fejére, nem azért fog tisztelni, nem azért fogsz tetszeni. Igen, lehet kíváncsi lesz, de ha már volt vele ilyen, akkor lekakilja. Egyszer csinálta ezt meg velem valaki, többet biztos, hogy még ennyit se fogok vele foglalkozni.


Az meg olyan human nature, hogy az kell amit látszólag nem kaphatsz meg. Az meg teljesen normális ha nem fogja érteni, hogy ha tetszik neked miért keresed egy darabig aztán meg nem.

De az egészséges mindenképp az amikor nem túlzottan nyomulva de egyértelműen kifejezed az érdeklődésed és hidd el a megfelelő ember értékelni fogja:)

máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!