Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu az osztalyomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu az osztalyomban, es mar en sem tudom hogy mit erzek erte. Szeretem? 14/L (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Jar egy fiu az osztalyban, amikor idekuoltoztunk, es elkezdtem ebbe a suliba jarni akkor meg total utaltuk egymast, de mara mar a leges legjobb baratok vagyunk.. ezt ugy kell elkepzelni, hogy o neha tesz olyan lepeseket amiket nem ertek, pl talvaly es ma is igy tok egyertelmu jeleket ad.. de viszont a teli szunetben teljesen megvaltozott a kapcsolatunk, nem ertettem.. sokat sirtam, hogy majd minden jo lesz amikor ujra elkezdunk jarni suliba, de az elso heten mar nembirtam tovabb hogy nemtortenik semmi, hogy nincs ugy semmi mint regen es probaltam vele megbeszelni, es megint ismet sirogorcsok kovettek a napjaimat. mikor hazaertem a sulibol sirtam, felkeltem sirtam, es nem ertettem hogy miert visel meg ennyire. szerencsemre a kapcsolatunk ujra naprol napra megvaltozott es ujra minden olyan lett mint regen meg jobb, tanacsokat kerunk egymastol, nem feltetlen vagyok olelkezo tipus es ezt o is tudja es szerintem tudta ertekelni belurol mikor megoleltem. o az ilyeneket nem mutatja, es meg bocsanatot is kertem tole hogy ha netan zavarja ez, es egyertelmuen azt mondta hogy abszolut nem, es ez nekemis nagyon jol esett.Ja, es amugy mikor egy eszmeletlen szuper jo nap utan rairok este, hogy beszelgessunk mintha egy teljesen masik gyerek lenne.. nemertem. mintha 2 enje lenne. miert lehet ez? vissza a temahoz, amikor vele vagyok , akkor vagyok igazan onmagam ,szerintem tudat alatt miatta is fogyozom, hogy majd ha egyszer elmegyunk egyutt stranda szepnek lasson, mert ezt egyszer megiigerte hogy elmegyunk mikor meg kisebbek voltunk, es en ezt megemlitettem neki nemreg es annak ellenere hogy nagyon joban vagyunk, total hulyenek nezett. az ilyan csalodasoktol teljesen elszomorodom.. persze ez nem is igazi csalodas, mondjak masok de en ezt nem ugy elem meg. ja es miatta szoktam tobb feloraig a tukor elott lenni, ilyesmik. o engem szepnek lat, szerintem...es altalaba rola gondolodom, hogy tok sokszor megbantott, hogy hianyzik (??) meg ilyenek es mikor talalkozunk akkor meg semmi sem olyan mint almaiman , jobb annal. de nem ilyen szerelmi teren hanem igy haversagrol, vagy nemtudom....... neha felreertheto..

viszont egyszer elkuldtem neki egy idezetet amibe teljesen beleilletunk total igy a baratsagunkrol es leLOLozza meg le xd zi amit rohadtul nem ertek.. nagyon rosszul esik.

mostanaban viszont mikor beszelunk skypeon azt vettem eszre hogy tok bunko , de ennek ellenere velem megis mas. es hogy szivecskeket rajzolok kozbe, mindenhova. ha valaki kerdezi mi van koztunk azt mondom hogy extraszuper haverok vagyunk, es mikor mondjak hogy jojjunk ossze kinevetem okat es mondom hogy nem szeretnem ezt elrontani egy kapcsolattal, de ezt mar en sem tudom hogyhogy gondolom... szerintetek?



2012. ápr. 22. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap iskola és ideje aludni. Pláne 14 évesen.
2012. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szereted?
2012. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
delutanos vagyok amugy, es legyszives inkabb a kerdesemre valaszolj. koszonom.
2012. ápr. 22. 23:13
 4/12 A kérdező kommentje:
ja amugy a fiu mindenki szerint csunya, de nekem meg sem tunik annak.. S:
2012. ápr. 22. 23:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy szereted vagy az agyaddal nincs rendben valami:D
2012. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lehet, de ez is lehet hogy az o muve. ossze vagyok zavarodva. :D
2012. ápr. 22. 23:19
 7/12 anonim ***** válasza:

igen, szereted. mar ha felteszed a kerdest magadnak, hogy vajon szereted-e? akkor a valasz: igen.

amugy, ahogy leirtad mintha a fiatalkori enemet latnam a sracban, enis mindig egyszer igy, egyszer teljesen mashogy viselkedtem ( egyszer egyik baratnomtol megis kaptam, hogy skrizofen vagyok :) ).

szerintem, amikor teljesen kettesben vagytok adj neki egy puszit vagy ilyesmi :)..vagyis nem akarlak rabeszelni, de en ezt tennem a helyedben

2012. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért gondolod, hogy akárki is meg tudja mondani, szerelmes vagy-e.

Annak érzed magad? Akkor az vagy.

Nem attól leszel szerelmes mert más azt mondja, az vagy.

2012. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kedves 7ik, lehet hogy nem lenne rosz otlet, de valahogy tartok ettol.. kedves 8ik, lehet hogy nemtudjak megmondani, de mashoz nemtudok forduli.
2012. ápr. 22. 23:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért kell nevet adni az érzelmeidnek, amiket még te sem ismersz? És miért akarod, hogy idegenek mondják meg, mit érzel ha te sem vagy képben?

Csak éld meg őket és ne agyalj rajtuk!:)

2012. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!