Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bolond a párom? Azt állítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond a párom? Azt állítja elvitték az ufók.

Figyelt kérdés

A párom 1 héttel ezelőtt kb. éjjel felébredt arra, hogy zuhan és az ágy mellett ébredett fel. Nem láttam sajnos, mert aludtam de ott feküdt lent a földön és azt mondta szörnyű érzése van. Mintha megverték volna. Utána másnap azzal ébredett, hogy elvitték az ufók már emlékszik rá, hogy az ajtó előtt állt éjjel a lány a szobában és nagy fekete szeme volt és alacsony. Utána emlékszik, hogy valami hosszú csőben vitték be egy szobában és lefektették az asztalra. Ott feküdt és álltak körülötte kb 6-8-an. Utána arra emlékszik, hogy zuhan és felébredt. Azóta éjjel nem alszik, inkább tv-zik nappal alszik, mert szerinte ha elalszik éjjel akkor jönne érte. Igaz, hogy egyik este valaki mintha piszkálta volna a szoba ajtón a kilincset, de én próbálom nem elhinni ezt és csak szerintem álmodta. De ő azt állítja biztos elvitték és el is akarják, mert érzi és az egyik lény úgy nézett rá, hogy azt olvasta ki a szeméből, hogy még fogjuk látni egymást. Elképzelhető, hogy megőrült a párom? mit csináljak vele?


20/L



2012. ápr. 23. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb jobban rejtsd el az anyagot. Látod, hogy tapasztalatlan elmével mit művel...
2012. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd, akkor hinnél neki:D
2012. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én félig földönkívüli vagyok! mikor volt ez pontosan és utána nézek, hogy igazat mond-e. Ha gondolod én elviszlek téged, súlytalanságba gondolom még nem szexeltél :) Élveznéd!
2012. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És vissza is hozták nem csoda ilyen hülye még nekik se kell XD
2012. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
halucinált valószínűleg....
2012. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem verd bele a fejét a falba. lehet hogy a 2. ütéstől újra normális lesz:D
2012. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Shanokk ***** válasza:
81%
üzenem neki, hogy 2012.04.27 -én 2:13 -kor érkezünk érte, de most hosszabb távra visszük, csomagoljon össze 1 hétre elengedő alsóneműt
2012. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem nagyon érdekelnek ezek a földönkívüli dolgok, viszont tényleg elég fura dolgok történnek, amiket senki nem tud megmagyarázni. Én elhiszem, mert bármi megtörténhet, és ha nem hisznek neked és bolondnak néznek pedig rohadtul tudod, hogy nem vagy hülye, na az a legrosszabb... 21/L
2012. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Alvásparalízis, aztán emiatt rosszat álmodott. Gyakori jelenség, egyeznek a tünetek, olvass utána. Nem őrült meg, csak becsapták az érzékei, ami bazi félelmetes tud lenni :\
2012. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tetris ***** válasza:

A zuhanás érzését a vérnyomás csökkenése okozta. Azt, hogy úgy érzete, mintha agyonverték volna, az okozta, hogy leesett az ágyról, és beverte magát. Valszeg a fejét is, és talán el is veszítette az eszméletét, ezért álmodott olyan ufós dolgokat. Mindezek ellenére is azt gondolom, hogy komolyan kellene venned a félelmeit, és biztosítanod arról, hogy nyugodtan aludjon csak éjszaka, mert te őrt állsz, és vigyázol rá.

Ja, és az ufóék nem az ajtón szoktak bemenni, hanem átlebegnek a falon. A kilincset inkább valami zombi vérfarkas vámpír piszkálhatta meg.

2012. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!