Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bolond a párom? Azt állítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond a párom? Azt állítja elvitték az ufók.

Figyelt kérdés

A párom 1 héttel ezelőtt kb. éjjel felébredt arra, hogy zuhan és az ágy mellett ébredett fel. Nem láttam sajnos, mert aludtam de ott feküdt lent a földön és azt mondta szörnyű érzése van. Mintha megverték volna. Utána másnap azzal ébredett, hogy elvitték az ufók már emlékszik rá, hogy az ajtó előtt állt éjjel a lány a szobában és nagy fekete szeme volt és alacsony. Utána emlékszik, hogy valami hosszú csőben vitték be egy szobában és lefektették az asztalra. Ott feküdt és álltak körülötte kb 6-8-an. Utána arra emlékszik, hogy zuhan és felébredt. Azóta éjjel nem alszik, inkább tv-zik nappal alszik, mert szerinte ha elalszik éjjel akkor jönne érte. Igaz, hogy egyik este valaki mintha piszkálta volna a szoba ajtón a kilincset, de én próbálom nem elhinni ezt és csak szerintem álmodta. De ő azt állítja biztos elvitték és el is akarják, mert érzi és az egyik lény úgy nézett rá, hogy azt olvasta ki a szeméből, hogy még fogjuk látni egymást. Elképzelhető, hogy megőrült a párom? mit csináljak vele?


20/L



2012. ápr. 23. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Először is az ilyet nem szabad félvárról venni.

Én a helyetekben várnák pár hetet és éjjel figyelném a páromat mert lehet, hogy nem mondod hülyeségeket. Vagy ha nem bírsz fel lenni akkor egy kamerát vagy egy diktafont vagy bármit ami felveszi a hangokat szerez be és használd.

Párodat próbáld megnyugtatni, hogy te ott vagy vele és nem lesz semmi gond az éjjel ha megint nem aludna.

Ez az egyik lehetőség a másik az hogy elmentek pszichiátriára és az orvos segíthet neki feldolgozni.

2012. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet a pároddal?
2012. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na mi van már? Vagy csak ki találtad az egészet?
2012. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
azóta elvitték újra már és ültettek be neki valamit azt mondja O.O
2012. máj. 14. 15:17
 15/15 Jozso96 válasza:
nézd meg a negyedik típusu találkozások cíű filmet (elvileg igaz történeten alapul és az is ilyesmiről szól) elég érdekes
2013. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!