Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy egy pasi elhagyja a barátnőjét vagy feleségét (esetemben barátnő) a szeretője miatt és az addigi szeretővel marad?

Figyelt kérdés

Pasik válaszát várom elsősorban. korral lécci.

Am a történetem röviden...belementem egy kapcsolatba egy pasival akiről kiderült hogy több száz kilométerre barátnője van. De szinte csak velem találkozik...állítása felém húz a szíve meg fontos vagyok neki. De mégsem hagyja el a csajt. Mennyi az esély h engem választ idővel? Csak játékszer lennék? (de akkor nagyon jól tud hazudni)



2012. máj. 13. 20:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
csak egy kerdes: hogyhogy nem tetted lapatra, amikor kiderult, hogy van neki valakije, ergo teged durvan atvert?
2012. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó kérdés... :///
2012. máj. 14. 16:58
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, én is szeretőből lettem feleség. Mi megtaláltuk egymást és nem, nem félek, hogy újra megtörténne...mindketten tanultunk a hibákból, megharcoltunk, megküzdöttünk egymásért, a kapcsolatunkért, a jelenért és a jövőért. Nem volt könnyű, de megérte.
2012. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást. de sztem nem sok ilyen happy end van :S sok boldogságot nektek...remélem az én ügyem is megoldódik így vagy úgy :)
2012. máj. 14. 19:13
 25/25 anonim ***** válasza:

Én se irigylem a helyzetedet, és előfordulhat, hogy igazuk van a többieknek. De lehet, hogy csak azért alakult így, hogy te vagy a B-terv, mert időrendben ő volt előbb. És ezért nem neki lett megmondva, hogy bocs de van egy új – akkor még nem voltál neki fontos – hanem neked, hogy már van egy régebbről. De már fontos lettél. (Ha igazat mond.) Szóval tényleg nem lehet kiszámítani. Nincsenek receptek, bármit hozhat az élet. Én inkább nem dobálózom egyből ilyenekkel, hogy "csak kihasznál" (ami ettől még k*rvára benne van a pakliban).

Ettől függetlenül nem ártana, ha lassan döntene, és neked már van jogalapod arra, hogy választás elé állítsd.

Én amúgy egy lány vagyok, aki belezúgott egy 9-10 éves kapcsolattal rendelkező pasiba, és a vonzalom kölcsönös, de mi még viszonyt se folytatunk (bárcsak legalább...) – szóval döntsd el, hogyan értékeled a válaszom :D

Én szerintem jelenleg képes lennék odáig süllyedni, hogy inkább lennék neki másodlagos, csak élhessem át vele minél többször azt, amit még egyszer sem... De ez már az én bajom, aminek lassan semmi köze a kérdéshez, úgyhogy be is fejezem.

2012. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!