Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerek egy lányt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt, akit nagyon szeretek. Már 3 éve szeretem,1 évig jártunk, de nem jött össze sajnos, voltak problémák. De én még mindig szeretem, és 2 év után úgy gondolom, valahogy elkéne ezt neki mondani. Hogyan? Több lent

Figyelt kérdés
Habár, több okból is "félek"... Először is, a vallomás miatt, ami miatt valószínűleg mindenki fél először, de más okból is... Vannak olyanok az osztályban (Mert osztálytársam), aki perverz állat, és fogdossa a seggét, meg ilyenek, én nem vagyok ilyen, és félek, hogy piszkálni fognak... Valami ötlet?

2012. máj. 23. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Hát először is tudod van az a szabály hogy házinyúlra nem lövünk :).... de ha tényleg szereted és már jártatok is vagy még jóba vagytok akkor biztos nem cink megkérni hogy találkozzatok ...

És nem gond az sem hogy nem vagy olyan aki fogdossa meg perverzkedik vele . Szerintem ha a lány nem egy észvesztő nagy k*rva akkor még tetszik is neki a visszafogottságod :)

Ha összehozod a találkozót talán előbb kérdezd meg hogy hogyan viszonyul hozzád... mert ha először bevallod akkor lehet hogy nagyobbat koppansz :S és ezért csúfolnak majd :S

2012. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!