Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársak között mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársak között mennyire lehet komoly egy kapcsolat? Esetleg szakítás után általában hogy viszonyulnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy pár, első óta együtt vannak, egy padban ülnek, el sem engedik egymás kezét. Én járnék osztálytárssal szerintem de még nem volt rá alkalmam :)
2012. okt. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én szüleim több mint 20 éve házasok, és osztálytársak voltak. Az én osztályomban olyanról tudok, akik jártak, aztán szakítottak. Nem volt semmi extra, utána is jóban voltak. Aztán az egyikük járt egy másik osztálytársammal, de később ők is szakítottak.
2012. okt. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nyugodt körülmények közt szakítanak, akkor nem lesz gond. De ha megcsalás miatt szakítanak, vagy hasonló, akkor valószínűleg mindig veszekedni fognak...
2012. okt. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát én az osztályban tapasztaltam első hét a kilencedik osztályban megismerkedtek egymással jártak bő 1 évig nyáron szakítottak, 10iket feltűnően nagy ívben kerülték egymást, a srác folyton cikizte a csajt a csaj meg állandóan sírt végig így ment amíg 11ik első hetében ki nem békültek csak barátok maradtak... jelenleg a 11ikben járunk szóval a tanulságot levontuk hogy soha ne járj az osztálytársaddal, rohadtul nem éri meg...
2012. okt. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két osztálytársam már másfél éve együtt van, szóval lehet komoly
2012. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet komoly kapcsolat,ez az osztálytársal járok,most nagyon menő és divat.Szakitás után vagy barátok lesznek,vagy másik padba ülnek
2012. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve járok az osztálytársammal.Nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást, a legtöbb órán egymás mellett ülünk.Az előnye az, hogy mindent együtt élünk át, kiránduláson együtt alszunk.A hátránya az, hogy néha kicsit elszigetelődünk az osztálytól, de az nem olyan vészes.A szakításról hallani sem akarunk, de szerintem ha mégis szakítanánk, egy idő után jóban lennénk újra.
2012. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én is osztálytárssal jártam, nyáron szakítottunk 4 hónap után. Nem volt vmi szép szakításunk(nem megcsalás, bár mostanában ebben is elbizonytalanodtam), de most már kibírjuk egymás mellett. Sajnos már nem beszélünk sokat(suliban meg szinte csak 'oltogatjuk' egymást), de azért kibírható az hogyha egy légkörben vagyunk..most már(!!).
2012. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én már lassan másfél éve járok az osztálytársammal, és semmi problémánk nincs belőle, sőt néha jól jön, hogy együtt vagyunk napközben is. Egyébként mi már csak idén leszünk osztálytársak aztán egyetem.
2012. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Milyen a viszonyunk? katasztófa...alig várom már, hogy ballagjunk

2013. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!