Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor melyiket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyiket?

Figyelt kérdés
Ti biztosan tudok segíteni majd mert sajnos 2 lány van akikbe nagyon szerelmes vagyok és az egyikük i szerelmes belém csak az a baj hogy ő 2 órányi távolságra lakik tőlem a másik pedig 1 év múlva elköltözik de ha kicsit foglalkoznék vele valszeg összejöhetnék vele és azt mondják hogy jófej meg eléggé merész is szóval abszolút nem tudok döntetni. Most akkor melyiket válasszam? 15/f

2012. okt. 27. 17:11
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
mind a kettőt te butus,csak ne tudjanak egymásról.
2012. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
S ha már tud az egyik a másikról de a másik nem az eggyikről?
2012. okt. 27. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

azt mondják, hogy egy nő legyen jó szakácsnő


legyen jó takarítónő


és legyen jó az ágyban.


Az a lényeg, hogy ez a 3 nő ne ismerje egymást. :)

2012. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hat ha mindketto irant ugyanugy erzel szinte, meg mindketto tetszik neked akkor azt szerintem aki 2oranyira lakik, mert ha a masik messzebb koltozik nehezebb lesz tartani vele a kapcsolatot:P
2012. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát egygelőre maradok aközelebbinél és majd később ha elköltöznek akkor még többet foglalkozok a másikkal mert a másikkal összevesztem és aztán elmondott a haveromnak vmit amire megkértem h ne s összevesztünk majd megkérdeztem hogy miért amire csak annyit válaszolt hogy szeretlek. ez akkor most meg mi?
2012. okt. 28. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok
2012. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!