Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vele, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, ha tudom, hogy ő nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Biztosan tudom, hogy ő nem szerelmes, mivel megmondta... én viszont az vagyok, és eszem szerint szakítanék vele, de szívem szerint meg nem tudok, de nem akarok tovább szenvedni, már 2 éve vagyunk együtt...:(

2012. nov. 19. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez elég fura tudod, mert ha ő azt mondta Neked, hogy nem szerelmes beléd akkor ő miért nem szakított veled? Ne haragudj, hogy kérdésre kérdést...de...


Nyilván nem szeretne fájdalmat okozni, mondjuk nekem a szívem megszakadna ha ezt mondaná egy férfi is akibe szerelmes vagyok.


Mivel szerelmes vagy belé akkora rózsaszín fátyolfelhő van sajnos a szemed előtt, hogy az elképesztő! :/...

Amíg Te magad rá nem jössz és nem tudatosul benned, hogy ő nem szeret, te meg ki nem szeretsz belőle és rá nem jössz, hogy jobbat érdemelsz addig kínlódás lesz.

Könnyen mondom, mert nincs ilyen problémám. Talán az lenne a legmegfelelőbb, ha ezt a dolgot szépen lezárnád. Őt hagynád menni amerre akar, Te meg kicsit belekóstolni az újba és valami úton módon elfelejteni.


Át lehet vészelni ezt az időszakot, de mivel nem ismerlek, nem tudom, hogy dolgozod fel az ilyen lelkis dolgokat.


Végül ha szakításra kerülne a sor, én mindenképpen ajánlom, hogy barátaid közelében legyél. Ilyenkor más is kiderül, de ami a legjobb lesz az a rengeteg ajtó ami kinyitódik előtted. Akármi történik nehéz időszak lesz.

2012. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!