Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri még reményk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri még reménykedni?

Figyelt kérdés

A párom hosszas vitázás után vasárnap kijelentette, ő ezt így nem bírja tovább. Egyetemre járok, ő otthon maradt, ezért csak kéthetente egy hétvégére találkozunk. Nem lenne ez mindig így, mert jövőre át tudnék menni egy hozzá közelebbi egyetemre, illetve volt róla szó, hogy talán ő is költözhetne ide. Azt mondta, még szeret, de ez így nem kapcsolat, és hogy akármennyire is fájdalmas most, később talán jobb lesz. És hogy ha tényleg mi vagyunk az igazik egymásnak, utunk keresztezi majd a másikét. De én tudom, ha most végleg vége, soha többet nem látom, és soha nem lehetek többet vele együtt.

Mondott pár dolgot, mit kifogásol bennem, ami még tovább rontja a dolgot, de ezeken tudnék változtatni- mint kevesebb hiszti, kevesebb vita. Nem hiszi, hogy képes lennék rá, de én tudom, hogy igen.

Szombaton találkozunk, most megyek haza, és akkor megbeszéljük a dolgot személyesen is. Azt ígérte, kegyetlen és szívtelen lesz, hogy könnyebben tudjunk elválni.


Ha neki is ennyire nehéz, és azt mondja, szeret, van remény? Vagy inkább adjam fel, és omoljak magamba? Nélküle az életem nem ér semmit. Rajta kívül csak egyszer voltam nagyon szerelmes, annak is ez lett a vége, hogy a pasi dobott és rengeteg időbe telt azon túl tennem magam. Ezen nem biztos, hogy túljuthatnék. Nagyon nagy bátorság volt részemről, hogy belevágtam és mertem szeretni. És most eldobna magától, holott állítása szerint még szeret.


Szerintetek akkor megéri még reménykedni?



2012. nov. 27. 19:32
 1/5 Aqva_ válasza:

1 a remény hal meg utójára ! (saját tapasztalat)

2 ha igazán szeretitek egymást és nemsokára közelebb lesztek egymáshoz akkor kibírhatjátok.


Személyesen: Ettöl szép a szerelem, hogy folyton folyvást probára tesz és TE döntöd el, hogy kiálod-e ezeket !

17F :)

2012. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azaz, hogy én kiállnám, de ő adja fel... És szerintem se sok kibírni őszig mondjuk, de ő egyszerűen feladta... Meg tudnám győzni valahogy? Vagy törődjek bele (amire képtelen vagyok)?
2012. nov. 27. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig az ember tetteit nézd elsősorban, ne a szavait. Persze egy próbát megér hogy emlékeztesd rá, nem azt teszi amit kimond a száján, de többet nem. Ahogy ezt viszont leírtad, nekem úgy tűnik ő csak az ürügyet keresi a szakításra, vagy legalábbis nem igazán töri magát a megoldásért. Ellentétben veled.


Viszont fiatal vagy még, biztosan fogsz még szerelembe esni.


23f

2012. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááát...szerintem ő már döntött.
2012. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17 évesen nagy tapasztalataid lehetnek, kedves első válaszoló!


Kedves kérdező!

Annyira kétségbeesve írtál, hogy már végig se olvastam a kiegészítő szöveget.. .


Írásodból ítélve, te kész lennél drazstikus változásokon keresztülmenni miatta, egy szebb közös jövőért a pároddal. És ő? Képes lenne változni ha úgy adódna? a szerelem nem arról szól hogy jóban és rosszban?

Tőled elvárja hogy alkalmazkodj. És ő képes lenne erre?


Sajnos a szerelem képes egy rózsaszín ködöt felhúzni a szemünk előtt, ami képes hülyévé tenni minket!


Gondolkozz el ezen! Biztos hogy ezt akarod? Biztos, hogy ezt TE! akarod és nem ő?


nem lehet, hogy csak a ragaszkodás és a megszokás rabja vagy te is? Nézz magadra! Gondolkozz el azon, hogy miylen terveid voltak, mielőtt ő belépett az életedbe! Milyen célok hajtottak? Mi volt a nagy álmod vagy a hobbijaid? Mit adták fel őérte eddig és tényleg megérdemelte?


Ő simán elhagyna téged, ezt te is tudod. Szedd össze magad, és ne viselkedj úgy, mint egy szánalmas kutya! Ne járasd le saját magad előtt az önbecsülésed!

2012. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!