Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek hogy esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy esne, hogyha a párotok egy olyan dátumot sem tudna, ami fontos nektek vagy épp a kapcsolatotok szempontjából? Szerintetek mit tegyek? (részletek lent! )

Figyelt kérdés
1,5 éve élek boldog párkapcsolatban, de az utóbbi időkben elég rosszul érzem magamat.Úgy érzem,mintha az egykori nagy szerelem a páromnál megszokássá vált volna...a legújabb, hogy sem a névnapomat,sem a szülinapomat, sem az évfordulónkat nem tudja...sem semmilyen dátumot sem...nagyon rosszul esik, mivel én mindent tudok róla és úgy érzem, hogy nem törődik velem...

2013. febr. 7. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet a memóriájával vannak gondok. Nem biztos, hogy szándékosan nem emlékszik.
2013. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha tavaly tudta ezeket a dátumokat akkor baj, ha tavaly sem tudta akkor simán bajban van a dátumokkal. Ennyi...
2013. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit meg lehet előzni. Én már hetekkel előtte szoktam tenni a megjegyzéseket, hogy pl. mit szeretnék kapni a szüleimtől, vagy hogy mit veszek anyu névnapjára, ami egyben az enyém is. Vagy mit csináljunk az évfordulónkon. Képtelenség, hogy a pasi elfelejtse.
2013. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szakítsatok és akkor nem lesznek ilyen problémáid.
2013. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A régi kapcsolatomban azzal hitegettem magam, hogy ez "normális" dolog, hogy egy pasi nem tudja ezeket a dátumokat. Hát tévedtem. A mostani párom pontosan tudja ezeket, még a hónapfordulóinkat is meg szokta említeni:) Figyelj, akinek fontos vagy, az tudja ezeket és meg is említi, ez ilyen egyszerű.
2013. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem a fenomenális memóriájáról híres, de azokra a dolgokra általában emlékszik, amik fontosak neki, ezért is esik ez nagyon rosszul nekem. Különben is...majd' 2 év alatt már meg lehetett volna tanulni 3 dátumot,nem?!


Tavaly még tudta, minden hónapban édes kis sms-eket küldött, amiben leírta, hogy pl. "4.hónap" és hogy mennyire imád meg ilyen tipikusan aranyos dolgok. Most meg már semmi....

2013. febr. 7. 20:06
 7/17 anonim ***** válasza:

A férfiak nem tartják fontosnak a dátumokat, el kell fogadni, hogy nem olyanok mint mi, és kész. Nem azért nem tartja észben, mert nem szeret, hanem mert férfi.


25/N

2013. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hívd fel rá a figyelmét. Lehet, hogy biztosnak érzi a kapcsolatot és elkényelmesedett, nem tesz annyit a kapcsolatért mint pl. tavaly.
2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eddig észben tartotta őket...kérdem én: mi történt,ami miatt hirtelen teljesen jelentéktelenné váltak számára a közös dolgaink?
2013. febr. 7. 20:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet leterheli a munka az agyát.
2013. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!