Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, ha nem úgy érez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem úgy érez? (Csak barátok vagyunk, de nekem többet jelent) Neki is én?

Figyelt kérdés

Sok ember van úgy, hogy a remény az, az érzés melyet most nem is akarna érezni, hisz szerinte csak hiú ábrándokba löki magát és a „happy end” helyett a koppanás marad neki.

Na, pontosan így érzem magam én is. Hirtelen azon kaptam magam, hogy minden egyes pillanatban, mikor Ő feljön facebookra a szívem nagyokat ver, és csak arra várok, hogy mikor ír már, és ha nem ír, akkor a csalódottság jár át bennem, mert megint azt hittem, hogy szeretne velem beszélni. De amikor mégis ír, akkor sem vagyok teljesen biztos, mert egyik pillanatban még nagyon jól érzem magam, de ő neki mennie kell. Azt írja, hogy holnap beszélünk, de nem ír egy hétig. Azt mondja fáradt volt, de megannyi helyen volt és még több emberrel beszélt. Azt mondja, hogy többet kellene beszélnünk a suliban, de mégsem jön oda, csak nagyon ritkán, mert én nem merek oda menni hozzá. Egyszerűen kétségek közt hagy, ugyanis, amint azt hiszem, hogy ez több mint barátság olyan érzésem támad, mintha meglökne, és megint a legalul találom magam. Néha utálom, amiért játszik velem, de rá kellett jönnöm, hogy én tehetek arról, hogy hagyom, had játsszon velem. Sokszor beszélünk és rendkívül megbízik bennem. Mégis néha megemlít egyet s mást és úgy érzem arra céloz, hogy kedvel. Többször ír egy héten és köszön nekem, de valahogy mégis úgy érzem hogy senki se vagyok neki. Pedig elmentünk ketten már több helyre is és nagyon sok terve van, hogy még mi lehetne, de mégsem vagyok biztos. Mit csinálhatnék? Szerelmes lettem, de nem akarom, mert nem viszonozza szerintem, bár néha tesz utalásokat... Be vallani nem fogom, mert ő a fiú és már annyi lány vallott neki (ezeket mind elmesélte), hogy megpróbálni sem szeretném, különben is szerintem neki kellene kezdeményeznie. Lehet maradi a gondolkodásom, de így látom. Mit tehetek?



2013. febr. 16. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Ha látja, érzi, hogy egy hullámhosszon vagytok, léphetne. Csak, lehet, több vasat tart a tűzben, vagy mégsem biztos magában, mert eredetileg nem ilyet képzelt magának mint Te, de mégis jól kijöttök, csak hiányzik a szikra. Vagy valami, ami neki kell, hogy úgy tekintsen rád. Eddig az én ilyesfajta megérzéseim, amilyeneket Te is írsz (hogy mintha mindig visszalépne, kétségek közt hagy), bejöttek, és ilyen is maradt a kapcsolatunk, vagy csak romlott.
2013. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ebből azt olvastam ki, hogy Te csak egy fb-s kapcsolatra vágysz... Nem lenne egyszerűbb odamenni hozzá, ha beszélgetni akarsz vele?
2013. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszadónak köszönöm a tanácsot.

2.: Nem, nem facebook-kapcsolatra vágyom és azért nem megyek oda hozzá már és nem írok neki, mert egyszerűen ne szeretném ha nyomulásnak venné. Megannyi lány verseng a kegyeiért én pedig nem szeretnék beállni a sorba. Igazából a probléma csak az, hogy nem tudom elfelejteni. Csak nem szeretnék iránta semmit sem érezni, ha tudom, hogy ő nem érez irántam ÚGY. És még ha nem is, akkor is szeretném a barátságát megtartani, mert fontos nekem. Olyan mint egy lelkitárs.

2013. febr. 21. 14:40
 4/7 anonim válasza:
Lehet,hogy ez a fiú egy picit egoista,mivel írtad,hogy sok lány vallott neki szerelmet,és ő erre büszke s el várná,hogy te is ezt tedd.Kifogásokat is keres amikor veled beszélget,hogy neki dolga van stb.Szerintem te sokkal odafigyelőbb fiút érdemelsz. Én úgy gondolom ha valakinek hiányzik a másik akkor keresi.
2013. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen abban egyet értek, hogy ha valaki hiányzik, akkor keresem. De valamiért nem vagyok abban biztos, hogy annyira rossz ember lenne. Sok mindent tudok róla és már egy ideje a barátomnak tudhatom őt. Úgy érzem, hogy nem játszana velem, mert fontos titkokat is tudok, de valahogy mégsem tudom teljesen biztosra. Egoistának nem mondanám, mert eléggé szerény, a helyzethez képest. Köszönöm a választ, ugyanis igazad van bizonyos mértékben.
2013. febr. 24. 00:35
 6/7 anonim válasza:
Kedves X :) Sok fiú azt hiszi hogy körülötte forog a világ , de nem így van ez!Nekem számtalan fiú barátom van ,de nem táplálok irántuk semmit!Volt egy barátom aki megmondta őszíntén hogy kedvel ... stb. én elmondtam neki a tényt hogy én szeretlek imádlak, de barátként . ezt ő felfogta még máig is barátok vagyunk. szerintem túl lépett rajtam , már van barátnője. És ha bevallanád neki akkor te is látnál.De szerintem keressél más embert aki viszonozza ezt a dolgot :)Csak ne legyél áldozat!!!mert nem minden ember az aminek mutatja magát :)sok szerencsét kívánok neked és remélem itt mindenki tanácsát megfogadva lépni fogsz vagy ő lépni fog :)
2013. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :')
2013. márc. 16. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!