Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de ő az ország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de ő az ország másik felén van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve megismertem egy srácot msn-en, facebookon beszélgettünk nagyon sokat, camoztunk, aztán egymásba szerettünk. Jártunk 4 hónapig, de találkozni még sehogy sem tudtunk, mert a szüleim nem szeretik őt, pedig nem is ismerik. A távolság miatt egyre nagyobb lett a féltékenykedés, és be is következett, amitől féltem, lett valakije. Azt mondta, hogy engem szeret és azért van vele, mert teljesen úgy viselkedik, mint én, és olyan, mintha velem lenne. De emiatt veszekszünk, és eltávolodunk egymástól...Hogyan kaphatnám vissza? 16/L. ??

2013. ápr. 15. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem megoldhatatlan a probléma, örülj h nem Oroszország 2 csücskén éltek.
2013. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mit tegyek? jelenleg annyira a csajjal van, hogy hallani sem akar rólam. Pedig azt mondta szeret. És valamiért úgy érzem, tényleg, csak már elegelett a távolságból.
2013. ápr. 15. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudnál mondjuk havonta egyszer elmenni hozzá?

Az lenne a legjobb.

vagy ha itt lesz a nyár,úgyis lesz sok időd (nincs suli) akkor elmehetnél hozzá többször is, sok időre.

És végre látna,és hát rájönne hogy veled még jobb.

2013. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nyáron ide akart jönni, sőt ide is akart költözni miattam, már a szülei is tudtak róla. Az a baj, hogy az én szüleim ellenzik az egészet.
2013. ápr. 17. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? ☺️
2023. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!