Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találok párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt magamnak?

Figyelt kérdés

Lányok!

Szerintetek csúnya vagyok?

[link]

Vagy esetleg az a baj, hogy csendes típusú, kedves arcú lányok tetszenek?

Túl nagyok lennének az igényeim?

Tudom, hogy fiatal vagyok (17), de hiányzik egy lány az életmből.

Mi lehet a baj?

Elnézést a képért, de csak ez volt nálam, ahogy bohóckodom, amikor megszabadultam a hosszú hajamtól :)



2013. máj. 25. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nagyon csúnya vagy :( A szemüveg meg gondolom (ami elég cink) azért kell, hogy eltakarjon valamit...:D 18/L
2013. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, a szemüveg a szemeimen kívül nem takar el semmi mást.

Mint írtam, ez a kép csak poénból készült.

2013. máj. 25. 17:11
 3/3 Solarian ***** válasza:

MOst tényleg no offense. Ez egyszer. Kivételesen.


Először is: szedd elő a borotvát. Szakmunkásbajusszal még nem csajozott be senki. A borosta állítólag jó, de amíg nincsen, addig borotválatlanul csak nevetségesen nézel ki. Ezt a napszemcsit felejtsd el, elég gyorsan. Nemtom igaziból se nő, se meleg nem vagyok, úgyhogy így kb ennyit tudok mondani.

Meg az általános dolgokat:

1. fontos az ápoltság (remélem 17 év alatt megtanultad, hogyan kell, bár isemerek olyat aki 18 év alatt sem) +lásd borotva

2. normális öltözet

3. intelligencia, magabiztosság, humor

A nőknek ezek mind fontosak, szóval ha valahol hiányosság van azt pótolni, utána nagy gondod nem lehet.

2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!