Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom miért képtelen megérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért képtelen megérteni, hogy neki szeretnék tetszeni meg magamnak?

Figyelt kérdés

Annyira betegesen féltékenynek érzem még mindig. Mert azt hiszi, hogy másoknak, pl. exnek akarok tetszelegni.


Pedig nem igaz. Magamtól is tudom hogy nem formás, és hanem lapos a hátsóm (mindig lecsúszik róla a farmer, akkor is ha jó a méret).

A párom is mondta, hogy nagy és lapos a hátsóm.


Az a helyzet hogy nyertem egy közel 10 000 Ft-os utalványt a Flabélos kezelésre. És a popsikámat szeretném kicsit formálni, már ha egyáltalán hat az az egész.

Igen narancsbőrös, striás és még lapos is.. félek nem fogom tudni magam mellett tartani úgy, hogy a férjem legyen és maradjon.


Rettegek, hogy mást jobb nőnek fog találni, kívánatosabbnak és itt fog hagyni. Ő azt hiszi, hogy én meg azt gondolom, hogy ő sohasem fog elhagyni, mert nagyon szeret engem és én ezt tudom.


Az a helyzet, hogy én sem vagyok teljesen elégedett önmagammal (ugye hát igazából senki sem az), és félek, hogy nem együtt leszünk boldogak és örökké. :'(



2013. máj. 27. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hív a barátod te aljas, nem veszed fel neki a telefont és még le is rakod? nem szégyelled magad? ezért elfelejthetsz engem
2013. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Még nálam is önbizalomhiányosabb és még paranoiásan is szokott gondolkodni. Meg rettegni, hogy mást keresek helyette.

Van sár a füle mögött: bántott rengetegszer, és csúnyán bánt velem. De én mégis hűséges vagyok hozzá, és voltam is. Mert ez nekem elvi kérdés is.

2013. máj. 27. 17:57
 3/24 anonim ***** válasza:
utolsó sz.emét, nem találkozunk holnap, elegem van belőled szia
2013. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok magammal. Nem akarak sem jobb, sem rosszabb lenni.


Belőled egy dolog hiányzik: a lazaság.

Olyan görcsös vagy, mint egy 1000 éves fa. Amíg ragaszkodsz a kicsinyes határaidhoz, addig ebben a beszűkült világban tengődsz. És hiszed, te nem lehetsz boldog. Ha nem narancsbőröd lesz, akkor striák, ha az sem, akkor meg kicsi mellek.


Neked nem a testeddel van a baj, hanem hogy a világod megreked a tested vonalánál.


Tudom, hogy ez keményen hangzik, de hát belőled van épp elég. Sőt több is mint kéne. De ez van.

2013. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Én vagyok az utolsó szemét?? Talán meg kéne érteni a barátnődet, ha feleségednek akarod.


de te igazándiból sose akartál engem feleségnek, ha igen akkor bizonyítsd be és azt is hogy változtál!!!

2013. máj. 27. 18:00
 6/24 A kérdező kommentje:
nem láttam h írtál itt.. bocs
2013. máj. 27. 18:00
 7/24 anonim ***** válasza:
vedd fellllllll most
2013. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Felvettem és az "utolsó szemét roha*ék" az első szavad?


Így nem lesz se esküvő, se házasság, se gyerekek. Pedig én akartam tőled.


És válaszoljon már valaki más is könyörgöm. Valaki aki külsőleg látja a dolgokat.

2013. máj. 27. 18:02
 9/24 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Besírok :D
2013. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
én is sírok
2013. máj. 27. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!